لیورپول و چلسی از پس هم برنیامدند

 دیشب لیورپول و چلسی بازی بزرگ جزیره را انجام دادند. اگرچه این لیورپول بود که در دقایق ابتدایی دو بار به گل رسید، اما چلسی در اواخر نیمه اول گل‌‌‌های خورده را جبران کرد و در نهایت دو تیم در دیداری پر از موقعیت‌‌‌های گلزنی به تساوی 2-2 رضایت دادند.

در همان دقایق ابتدایی مسابقه بود که محمد صلاح روی پاس سادیو مانه و تحت فشار پرس تیاگو سیلوا فرصت خوبی برای گلزنی داشت، اما ادوارد مندی واکنش خوبی نشان داد. در دقیقه هفتم این دیدار بود که روی اشتباه عجیب ترنت الکساندر آرنولد و سماجت کای هاورتز در سمت چپ این چلسی بود که تا آستانه زدن گل اول پیش رفت، اما کریستین پولیسیچ در موقعیتی تک به تک نتوانست تیلو کهرر را از پیش رو بردارد و این فرصت فوق العاده از دست رفت.

اما در دقیقه 9 و در سوی دیگر میدان این سادیو مانه بود که از اشتباه بزرگ چالوبا نهایت بهره برده و در موقعیتی تک به تک ادوارد مندی را از پیش رو برداشت و با ضربه ای دقیق موفق شد گل اول لیورپول را به ثمر برساند.

در دقیقه 19 و روی ارسال میسون مونت از سمت راست بود که مارکوس آلونسو با ضربه ای محکم فرصت خوبی برای زدن گل اول چلسی داشت، اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

01679240

اما در دقیقه 26 لیورپول به گل دوم رسید. محمد صلاح، ستاره مصری این تیم با حرکتی تکنیکی از سمت راست حرکت کرده و از زاویه ای دشوار و با ضربه ای دقیق موفق شد گل دوم را نیز به ثمر برساند.

اما طوفان چلسی در دقایق پایانی نیمه اول آغاز شد. روی ریباند یک ضربه ایستگاهی این متئو کواچیچ بود که با یک شوت فوق العاده و غیرقابل مهار به گوشه دروازه، گل اول را به ثمر رسانده و اختلاف را کم کرد.

01679254

اما دو دقیقه بعد چلسی باز هم به گل رسید. انگولو کانته با پاس دقیق خود کریستین پولیسیچ را از سمت چپ محوطه در موقعیتی تک به تک قرار دارد تا این ستاره آمریکایی گل دوم تیمش را وارد دروازه لیورپول کند.

در ثانیه‌‌‌های پایانی نیمه اول چلسی فاصله ای تا زدن گل سوم هم نداشت، اما ضربه میسون مونت در شرایطی نامتعادل از مرکز محوطه با اختلاف کمی‌به بیرون رفت و در نهایت نیمه اول جذاب این دیدار با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

01679253

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم این مارکوس آلونسو بود که با حرکت از سمت چپ می‌توانست دروازه لیورپول را باز کند، اما ضربه او از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

در دقیقه 56 و رو پاس خوب دیگو ژوتا بود که محمد صلاح حرکت خود را از میانه میدان آغاز کرد و با یک ضربه فنی و تماشایی از پشت محوطه می‌توانست دروازه را باز کند، اما مندی با مهاری بسیار خوب دروازه را نجات داد.

در دقیقه 59 این بار سادیو مانه با حرکتی تکنیکی از سمت چپ وارد محوطه جریمه شده و موقعیت خوبی برای گلزنی به دست آورد، اما دروازه بان سنگالی چلسی ضربه او به زاویه موفق را نیز به خوبی دفع کرد.

01679263

اما دقایقی بعد این بار کریستین پولیسیچ از درون محوطه بخت خود را برای گلزنی امتحان کرد، اما ضربه نه چندان محکم او را تیلو کهرر در دو ضرب و به دشواری مهار کرد.

در ادامه جریان مسابقه به یکباره دچار افت محسوس و در میانه میدان دنبال شد. در دقیقه 81 میسون مونت روی ریباند ایستگاهی خود می‌توانست دروازه را باز کند، اما کهرر به خوبی عکس العمل نشان داد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت این دیدار جذاب با تساوی 2-2 به اتمام رسید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید