لژیونر پوش: دوست داشتم در کنار علی کریمی‌بازی کنم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهرداد محمدی لژیونر محبوب ملی پوش گفت: خیلی دوست داشتم در کنار علی آقا کریمی‌بازی کنم چون بازیکنی است که واقعا در بازی‌ها کار را درمی‌آورد و پاس‌های هُلو می‌داد! یکی، دو نفر را دریبل می‌زد و پاس می‌داد.

مهرداد محمدی اظهار کرد: بعد از رفتن به سپاهان، فهمیدم که هر بازیکنی باید تجربه حضور در این باشگاه را به دست بیاورد چون واقعا تیم بزرگی است، امکانات فوق‌العاده‌ای دارد.

محمدی با بیان اینکه سه سال در سپاهان بودم، اما هیچ بدی از مردم اصفهان، تماشاگران و مدیران باشگاه ندیدم و هر چیزی از سپاهان بگویم، کم گفتم، افزود: الان هم تیم مورد علاقه‌ام سپاهان است و آرزوی موفقیت برای آنها را دارم.

وی در مورد تفاوت تمرین گروهی و تمرین در خانه هم ابراز کرد: تفاوت که از زمین تا آسمان است و در خانه نمی‌شود کار زیادی انجام داد.

لژیونر محبوب ملی پوش درپاسخ به اینکه در صورت تعویق لیگ باید جام را به پرسپولیس داد، گفت: پرسپولیس ۱۰ امتیاز از همه تیم‌ها جلوتر است و شانس اول است اما چون ۹ هفته مانده نمی‌شود جام را به این تیم داد.

وی تاکید کرد: شما ببینید لیورپول هم شرایط مشابه پرسپولیس دارد اما قرار نیست این تیم را قهرمان اعلام کنند. فکر نمی‌کنم قهرمانی پرسپولیس منطقی باشد.

محمدی دربخش دیگری ازسخنانش با اشاره به اینکه در کودکی به ورزشگاه می‌رفتم و پرسپولیس را تشویق می‌کردم، تصریح کرد: قرار بود به پرسپولیس بپیوندم اما آنها دیگر با من تماس نگرفتند.

لژیونر محبوب ملی پوش یاد آور شد: آن مقطع خیلی بحث بود که به پرسپولیس بیایم و حتی کارهای انتقال هم در حال نهایی شدن بود، اما به یکباره پرسپولیس سراغ یک بازیکن دیگر رفت و دیگر حتی به من زنگ هم نزدند. من هم به سپاهان رفتم و خدا را شکر می‌کنم که به این تیم خوب رفتم و واقعا برای من ایده‌آل بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید