لواندوفسکی- بارسلونا؟!!!

به نظر می‌رسد تیم فوتبال بارسلونا به سرمربی گری ژاوی هرناندز همچنان به دنبال ستاره‌‌‌های برتر جهان فوتبال است تا به سطح بالاتری برسد. شاهد مدعا این که بارسا در حالی که در حال ادامه روند مذاکرات برای جذب محمد صلاح و ارلینگ هالند است، تماس هایش با لواندوفسکی همچنان ادامه دارد.

تارنمای اسپانیایی «اسپورت» درباره این مذاکرات نوشت: پینی زهاوی مدیر برنامه این فوتبالیست، چند بار با خوان لاپورتا مدیر باشگاه بارسلونا که دوست صمیمی‌هم هستند،  برای رسیدن به توافق ملاقات کرده که به گفته منابع مختلف، این دیدارها به عقد قرارداد سه ساله منتج شده است.

به نوشته اسپورت، سن لواندوفسکی تنها نکته ای است که باشگاه بارسا نسبت به آن محتاط است زیرا این بازیکن در ماه آگوست ۳۴ ساله می‌شود، اما شکی نیست که او حداقل برای دو فصل می‌تواند در سطح بسیار بالایی ظاهر شود. ضمن اینکه رکوردهای این مهاجم لهستانی همچنان دیدنی است و همه چیز نشان می‌دهد که او یک بار دیگر یکی از مدعیان کسب توپ طلا خواهد بود.

تارنمای اسپورت درباره تمایل این مهاجم برای انتقال به بارسا هم خاطرنشان کرد: لواندوفسکی تمایل خود را برای پوشیدن لباس بارسا در تابستان نشان داده است و نسبت به برنامه‌‌‌های سرمربی بارسلونا خوش بین است و می‌داند تحت دستورات ژاوی هرناندز می‌تواند به مبارزه برای عناوین فردی و جمعی ادامه دهد.

در جذب این مهاجم لهستانی یک نکته حائز اهمیت وجود دارد و آن این است که لواندوفسکی تا سال ۲۰۲۳ با بایرن مونیخ قرارداد دارد پس توافق وی با بارسا منوط به توافق بارسا و بایرن مونیخ است، مذاکراتی که هنوز آغاز نشده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید