لغو دیدار سپاهان- پرسپولیس در تبریز

دیروز اعلام شد که باشگاه پرسپولیس ورزشگاه یادگار امام تبریز را برای میزبانی از سپاهان در بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر که با رأی کمیته انضباطی باید در زمین بی‌طرف برگزار شود، معرفی کرده است.

این در حالی است که بعد از رسانه‌ای شدن نام تبریز اعلام شد که سازمان لیگ درباره این انتخاب بی‌خبر بوده و از طرف دیگر هیأت فوتبال استان تبریز اعلام کرد که با برگزاری این بازی در این شهر مخالفت خواهد کرد.

در همین رابطه امروز مکاتباتی از سوی هیأت فوتبال آذربایجان شرقی با باشگاه پرسپولیس صورت گرفت و آنها اعلام کردند که به دلیل سفر آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور کشورمان به تبریز، هیأت فوتبال آذربایجان شرقی قادر به میزبانی این دیدار نیست و با این شرایط به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس باید شهر دیگری را برای برگزاری این بازی معرفی کند.

با وضعیت به وجود آمده و در حالیکه کمتر از یک هفته تا برگزاری این بازی زمان باقی مانده حالا باید باشگاه پرسپولیس به دنبال انتخاب ورزشگاه دیگری برای بازی با سپاهان باشد. به نظر می‌رسد با شرایط موجود شاید باشگاه پرسپولیس به اجبار تن به برگزاری بازی بدون هوادار برود؛ مسئله‌ای که پرسپولیس به شدت با آن مخالف است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید