لطیفی: سو مدیریت باعث افزایش بدهی‌‌‌های استقلال شده

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی لطیفی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره مدیریت و انتقاد مجیدی از شرایط مدیریتی استقلال و انتقاد پیشکسوتان استقلال از این حرکت او گفت: در فوتبال ایران هیچ کسی به اندازه من با فرهاد مجیدی نبوده و از او شناخت ندارد.

علی لطیفی با اشاره به اینکه از زمانی که بازیکنان امید و نوجوانان بودیم، در بهمن و استقلال در کنار هم بازی می‌کردیم، اظهار کرد: به هر نحوی که بتوانم از مجیدی حمایت می‌کنم، زیرا موفقیت او به نفع همه خواهد شد، اما کار او اشتباه بود و نباید به مسائل مدیریتی وارد می‌شد.

لطیفی با تاکید بر اینکه یک مربی باتجربه هرگز چنین کاری نمی‌کند، تصریح کرد: یک مربی باتجربه در این مواقع با تدبیر و سیاست رفتار می‌کند و به بازی مدیران وارد نمی‌شود.

وی افزود: سیستم مدیریتی، به ویژه در باشگاه‌های دولتی مانند استقلال و پرسپولیس به گونه‌ای است که مدیران می‌آیند و می‌روند؛ بنابراین مجیدی برای موفقیت خودش نباید وارد این بازی می‌شد.

لطیفی یادآورشد: ما هنوز دیر نیست و او در ادامه کار باید تمام فکر و ذکرش را روی مسائل فنی و مدیریت بگذارد تا به موفقیت برسد، در غیر این صورت شانس موفقیت او در استقلال پایین می‌آید.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: از طرف دیگر سعادتمند فردی بسیار فوتبالی است. او فوتبالیست بوده و سابقه مدیریت در فوتبال را دارد که به همین دلیل می‌توان گفت با زیر و بم کار آشنا است.

وی اضافه کرد: سعادتمند از مدیران توانمند ورزشی است و من فکر می‌کنم پس از مدت‌ها فردی روی کار آمده که می‌تواند نوید دهنده روز‌های بهتر برای استقلال باشد.

او در مورد بدهی‌‌‌های استقلال گفت: این موضوع ماحصل سو مدیریت مدیران گذشته است. البته در مورد همه این حرف را نمی‌زنم ولی اغلب اینطور بوده است. باید مراجع قضایی پیگیری کنند که چه کسی در استقلال خادم بوده و چه کسی خائن. این نکته بسیار مهم است که استقلال چطور این قدر بدهی دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید