لطیفی: انتخاب سعادتمند را باید به فال نیک گرفت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی لطیفی مهاجم سابق باشگاه استقلال با بیان اینکه انتخاب سعادتمند را باید به فال نیک گرفت و امیدوارم بتواند در این پست موفق باشد، گفت: بنده با تغییرات زیاد در بحث مدیریتی موافق نیستم اما سعادتمند را می‌شناسم؛ وی فردی با شخصیت،محترم و مدیری توانمند است و معتقدم می‌تواند به استقلال کمک کند.

علی لطیفی با بیان اینکه مدیرعامل جدید باشگاه یک مدیر ورزشی تحصیل کرده و با تجربه است و از قدیم هم به این تیم تعصب داشته است، اظهارکرد: امیدوارم ثبات مدیریت در استقلال ادامه داشته باشد و سعادتمند بتواند برای یک دوره مشخص و طولانی در باشگاه حضور داشته باشد تا با حمایت همه هواداران در کنار برنامه ریزی و تیم بتواند در ادامه روند مثبت خود چه در داخل و چه در آسیا ادامه دهد.

لطیفی با تاکید بر اینکه امیدوارم مدیر عامل و اعضای هیات مدیره درعمل از نظرات و تجربه پیشکسوتان باشگاه بهترین استفاده را ببرند، یادآور شد: برای او و تمام اعضای باشگاه آرزوی موفقیت دارم.

لژیونر سابق استقلال که سابقه بازی در اتریش را هم در کارنامه فنی خود دارد در ادامه تصریح کرد: استقلال آنقدر نام بزرگی دارد که همه می‌دانیم خدمت به هواداران این تیم افتخار بزرگی است. واگذاری استقلال و پرسپولیس در فرابورس می‌تواند آغازگر دوره درخشانی برای باشگاه باشد و باعث درآمدزایی بیشتر باشگاه شد.

پیشکسوت آبی پوشان همچنین اظهار داشت: ما نباید شرایط کشور خودمان را با اروپایی‌ها مقایسه می‌کردیم چون این مقایسه درست نیست. جدا از بحث امکانات، زیرساختها، منابع مالی و تفاوت فرهنگ، باید به یک نکته دیگر اشاره کنم و آن هم پهناور بودن کشور ما در مقایسه با کشورهای اروپایی است.

لطیفی اضافه کرد: وسعت خاک کشورهای اروپایی از ایران بسیار کمتر است و سفر و انتقال آنها در مدت زمانی کوتاه و با امکانات خاصی صورت می‌گیرد. حالا شما فرض کنید یک تیم مثلا از مازندران بخواهد برای بازی به جم برود یا برعکس. چقدر باید وسیله نقلیه عوض کند و با چند مسیر برود و با چه هزینه گزافی. طبیعی است که این رفت و آمدها هم روی شیوع کرونا تاثیر می‌گذارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید