لطیفی: اسکوچیچ دو لِوِل از ویلموتس پایین‌تر است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی لطیفی ملی پوش سابق فوتبال با اشاره به انتخاب اسکوچیچ به عنوان جانشین ویلموتس گفت: اسکوچیچ یک یا دو لِوِل از ویلموتس پایین‌تر است و رزومه اش هم این را نشان می‌دهد اما آنچه اسکوچیچ را از ویلموتس پیش می‌اندازد، انگیزه بیشتر او نسبت به ویلموتس است.

علی لطیفی اظهار کرد: این را نمی‌گویم که اسکوچیچ بهترین گزینه برای تیم ملی بود و این را هم نمی‌گویم که او گزینه بدی است در شرایطی که فوتبال ما داشت شاید اسکوچیچ تنها گزینه موجود بود که باید به او اعتماد می‌کردیم.

لطیفی در خصوص جدایی ویلموتس از تیم ملی تصریح کرد: او یک مربی درجه اول نبود و برای حضور در تیم ملی ایران هم انگیزه زیادی نداشت وقت زیادی برای تیم ملی نمی‌گذاشت و شاید اگر روحیه و انگیزه کی روش را داشت می‌توانست نتایج بهتری بگیرد.

وی تصریح کرد: اسکوچیچ شاید اسم و رسم ویلموتس را نداشته باشد اما خیلی بیشتر از او برای تیم ملی وقت می‌گذارد و همین که قرار نیست پروازی باشد و برای موفقیت انگیزه زیادی دارد امتیاز خاصی است.

ملی پوش سابق فوتبال با بیان اینکه ویلموتس مثل کی روش جار و جنجال نداشت و سکوت سیاست اصلی او بود، خاطرنشان کرد: اما شور وانگیزه لازم هم نداشت و این برای تیم ملی ما خوب نبود و به ضررمان تمام می‌شد.

وی سپس با اشاره به پاره‌ای از انتقادات که به مدیرعامل جدید استقلال وارد می‌دانند بیان داشت: این انتقادات منصفانه نیست، ۲۰ روز هم از عمر مدیریت سعادتمند نمی‌گذرند و این گونه فشار وارد کردن باعث بر هم خوردن تمرکز او می‌شود و در نهایت دودش هم در چشم استقلال می‌رود.

لطیفی اضافه کرد: به نظرم می‌رسد در حوزه استقلال خیلی‌ها هستند که به «نفر» کاری ندارند و کارشان تنها انتقاد است؛ هر کسی بیاید و هر کسی برود، آنها آنقدر انتقاد می‌کنند تا تمرکز از دست برود.

پیشکسوت فوتبال در خصوص لیگ برتر و شرایط حاکم بر فوتبال نیز یادآورشد: به نظر می‌رسد کرونا فعلاً قصد نابودی ندارد و قرار است مدت دیگری کشور را تهدید کند پر واضح است تا زمانی که این ویروس مهلک از بین نرود نباید انتظار آغاز لیگ و حتی آغاز تمرینات گروهی را داشت.

لطیفی خاطرنشان کرد: نمی‌توان در این خصوص گمانه زنی کرد و باید صبر کرد دید در هفته‌های آینده چه اتفاقی می‌افتد و سر فرصت یک تصمیم عاقلانه و منصفانه در خصوص لیگ برتر گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید