لطیفی: استقلال روی ضربات ایستگاهی دچار مشکل است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی لطیفی بازیکن پیشین استقلال با اشاره به ضعف‌های این تیم گفت: استقلال روی ضربات ایستگاهی دچار مشکل است و همچنان ساختار دفاعی‌اش مشکل دارد. با توجه به نوع بازی پیکان، این ضعف در خط دفاعی خیلی نمایان نشد، اما فکر می‌کنم مشکل خط دفاعی به زودی حل شود. با حضور مرادمند در خط دفاعی، استقلال آرام آرام به ثبات می‌رسد.

علی لطیفی افزود: چون مرادمند بازیکنی خوب روی هواست و بازیسازی را هم به خوبی انجام می‌دهد. با حضور او خط دفاع استقلال شکل خوبی می‌گیرد و ضعف فصل قبل حل می‌شود، اما کادرفنی استقلال و محمود فکری باید فکری به حال بازی مقابل تیم‌هایی چون پیکان کنند. همه تیم‌ها قرار نیست مقابل استقلال باز بازی کنند و استقلال باید پلن دومی‌برای تقابل با تیم‌های دفاعی داشته باشد.

وی همچنین در خصوص عملکرد استقلال در دیدار با پیکان اظهار داشت: بازی افتضاح بود و چیزی برای دیدن نداشت. بازی استقلال با توجه به مهره‌هایی که دارد، روی زمین است و دنبال فوتبال مالکانه هستند. شاید کیفیت زمین خوب نبود، اما تاکتیک تیم پیکان هم اجازه بازی کردن به تیم استقلال را نمی‌داد.

لطیفی در خصوص ضعف استقلال در گلزنی به تیمی‌با شرایط پیکان خاطرنشان کرد: اگر شیخ دیاباته مقابل پیکان در ترکیب بود، می‌توانست موثر باشد، چون او روی بازی مستقیم و توپ‌های بلند خوب کار می‌کند. با این وجود، تیم‌های دیگری هم هستند که مقابل استقلال دفاعی بازی کنند و همین نوع فوتبال را انجام دهند.

لطیفی یادآورشد: استقلال در بازی با ماشین‌سازی روی ضربه ایستگاهی به گل رسید و باعث شد ماشین‌سازی در ادامه بازی فضای را باز کند و به دنبال حمله برای جبران گل باشد که استقلال فرصت ایجاد موقعیت در ضد حملات را داشت. در مجموع باید به محمود فکری زمان داد تا بتواند تفکراتش را در استقلال پیاده کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید