لطفی: متاسفانه فوتبال ما نتیجه‌گرا شده است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سعید لطفی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه استقلال با سعادتمند موفق خواهد شد یا خیر گفت: من تنها حرفی که می‌توانم بزنم این است که باید به مدیریت و کادرفنی فرصت داد.

سعید لطفی اظهار کرد: زمانی که مجیدی به استقلال آمد حتما قابلیت‌هایی داشته که سرمربی شده حالا بیاییم ۵ سال تیم را در اختیارش قرار دهیم تا فرصت کافی داشته باشد پس بازیکنان و پیشکسوتان کمی‌فرصت به مدیریت و سرمربی استقلال دهند تا این تیم به روز‌های اوجش بازگردد.

لطفی ابراز کرد: متاسفانه فوتبال ما نتیجه‌گرا شده است، حتی زمانی که استراماچونی اوایل فصل نتیجه نمی‌گرفت می‌خواستند او را هم اخراج کنند، اما فرصت که داده شد بهترین نتایج را با استقلال گرفت.

وی افزود: از همین ابتدای کار سعادتمند از تجربه پیشکسوتان استفاده می‌کند، اتفاقی است که زمان مدیریت‌های قبلی شاهدش نبودیم و در نهایت این می‌تواند به نفع باشگاه استقلال و هوادارن این تیم باشد.

لطفی یادآورشد: به نظر من اتفاق خوبی بعد از سال‌ها در استقلال افتاده است، سعادتمند قابلیت مدیریت استقلال را دارد و با اینکه مدت کوتاهی است که به استقلال آمده کار‌های مثبتی انجام داده است.

وی با تاکید بر اینکه نباید خیلی زود مدیریت سعادتمند را قضاوت کنیم و باید فرصت کافی به او دهیم تا ایده‌های خود را بتواند اجرایی کندف اضافه کرد: کاش اسماعیلی کمی‌صبر می‌کرد، درست است که شاید بازیکنان شرایط مالی خوبی نداشته باشند و حق و حقوق خود را نگرفته‌اند، اما راهش اینگونه مصاحبه‌ها علیه مدیری که یک ماه است که آمده نیست.

پیشکسوت فوتبال در خصوص سرنوشت لیگ نوزدهم نیز بیان داشت: معتقدم هر زمان که ویروس کرونا فروکش کرد باید لیگ نوزدهم ادامه پیدا کند و نتایج بازی‌های این لیگ در زمین مسابقه تعیین شود. اگر غیر از این باشد همه تیم‌ها معترض خواهند شد.

وی افزود: لیگ بیستم معنا پیدا نمی‌کند مگر آنکه ابتدا لیگ نوزدهم به پایان برسد. هر زمان شرایط تمرین و مسابقه فراهم شد باید قدری فشرده بازی‌ها دنبال شود و از آن طرف هم بازی‌های فصل بعد قدری دیرتر آغاز شود و مسابقات آن اندکی فشرده‌تر شود تا با گذشت زمان این زمان از دست رفته جبران شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید