لزوم تغییر در نقل و انتقالاتی سپاهان

با اصرار باشگاه تبریزی برای حفظ محمدرضا اخباری، سپاهان باید اولویت‌‌‌های نقل و انتقالاتی خود را در خط دروازه تغییر بدهد.

 در جریان بازی‌‌‌های مقدماتی جام جهانی بود که انتقال پیام نیازمند به  تیم پوتیموننزه فاش شد و محرم نویدکیا می‌دانست که باید فکری به حال دروازه تیمش کند که با حضور نیازمند طی سه سال اخیر یکی از پست‌‌‌های قابل اتکای سپاهان بود.

اولویت اول محرم نویدکیا برای جانشینی نیازمند، محمدرضا اخباری بود که به یکباره و در شرایطی که به نظر می‌رسد این دروازه بان در آستانه فسخ قرارداد و پیوستن به سپاهان است، انتخاب فراز کمالوند به عنوان سرمربی جدید تراکتور و اصراری که این مربی برای حفظ سنگربان اول تیمش داشت، شرایط را دچار تغییر کرد و حالا محرم نویدکیا هم باید به دروازه بانی تیمش فکر کند.

مسلما نویدکیا گزینه‌های دیگری را نیز که طی سال‌‌‌های اخیر نمایش‌‌‌های مطمئنی در خط دروازه تیم هایشان داشته اند، زیر نظر دارد، ولی در شرایطی که چندین باشگاه دیگر لیگ برتری نظیر گل گهر نیز به دنبال تقویت این پست خود هستند، اگر سپاهان موفق به جذب گزینه مورد نظرش از بازار داخلی نشود، رو به جذب گزینه خارجی خواهد آورد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید