قلیچ: پرسپولیس شایسته نایب قهرمانی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وحید قلیچ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه فکر نمی‌کنم کسی باشد که به قهرمانی پرسپولیس شک کند، گفت: طبیعی است که سایر تیم‌ها باید برای دومی‌بجنگند.

وحید قلیچ افزود: پرسپولیس از ۹ بازی باقی مانده با ۱۰ امتیاز اختلاف، اگر چهار بازی را هم با برد پشت سر بگذارد ۱۲ امتیاز دیگر می‌گیرد و این یعنی هیچ حریفی به گرد پای پرسپولیس نمی‌رسد.

قلیچ با بیان اینکه وقتی تیمی‌۱۰ امتیاز از رقبایش بیشتر دارد مشخص می‌کند که من شایسته چه عنوانی هستم، اظهار کرد: اعضای تیم پرسپولیس نه تنها راضی به اعلام قهرمانی شان پیش از پایان لیگ نیستند بلکه هر روز تلاش بیشتری برای ادامه رقابت‌ها از خود نشان می‌دهند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: با احترام به رقبای دیگر مثل استقلال، سپاهان و بقیه، همگی باید تلاش کنند تا به عنوان شایسته نایب قهرمانی برسند.

وی با اشاره به اینکه سپاهان تیم آتش زیر خاکستر است و خواهید دید که چطور در شروع دوباره لیگ امتیازات را درو می‌کند و رقبا را کنار می‌زند، یاداور شد: استقلال و تراکتور و بقیه باید به فکر کسب سهمیه باشند.

قلیچ با اشاره به اینکه قطعاً معرفی قهرمان بدون انجام بازی درست نیست، یادآورشد: در انگلیس هم باشگاه لیورپول با کلی امتیاز بیشتر از سایر حریفان در صدر است ولی فدراسیون فوتبال شان اجازه معرفی این تیم به عنوان قهرمان را نمی‌دهد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ابراز کرد: زمانی که به پرسپولیس رفتم علی پروین به من گفت آقای وحیدخان پرسپولیس را مفت به دست آوردی و مفت از دست نده و من دوازده سال در این تیم بودم چون با ادب بودم. چون به بزرگترم احترام می‌گذاشتم.

وی درخصوص کامنت‌‌‌های فحش در اینستاگرامش گفت: من جواب این فحش‌ها را نداده و نمی‌دهم. خودتان را خسته نکنید من جواب فحش‌ها را نمی‌دهم چون با ادب هستم و یاد گرفتم ادب داشته باشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید