قلعه نویی و دربی کرمان، گل‌گهر سیرجان و مس رفسنجان

عصر سه‌شنبه در نشست خبری پیش از بازی تیم گل‌گهر سیرجان  مقابل مس رفسنجان امیر قلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر اظهار کرد: داربی حساسیت و شرایط خودش را دارد اما خوشحالم که استان کرمان در لیگ برتر و لیگ یک جایگاه خودش را پیدا کرده و قطعا بازی خوبی را با مس خواهیم داشت. به آقای ربیعی و تیمش تبریک می‌گویم چون تیم بسیار منسجمی‌دارند. ما هم شرایط خاصی داریم و باید از بچه‌ها تشکر کنیم که از نظر روحی خودشان را پیدا کردند. فردا باید حتما سه امتیاز را بگیریم چون این سه امتیاز مهم است و شرایط جدولی را باید بهتر کنیم.

او ادامه داد: ربیعی مربی جوانی است که عملکرد خوبی داشته اما ما باید روندمان را ادامه دهیم و با آن هفت امتیاز کاری نداریم. مردم گل‌گهر را یک تیم فنی و بسیار خوب می‌بینند و از بازی‌های گل گهر لذت می‌برند. این برای ما مهم است و تیممان شرایط خوبی دارد. به شرایط جدول کاری نداریم و به روندمان نگاه می‌کنیم. در بازی با آلومینیوم هم اگر در نیمه دوم در ضربات آخر مقداری دقت می‌کردیم، با سه امتیاز بیرون می‌آمدیم. فردا هم بازی هجومی‌در دستور کارمان است و باید نقاط قوت حریف را مهار کنیم چون سه مهاجم خیلی خوب دارند.

سرمربی گل‌گهر اضافه کرد: خوشحالم در استانی هستم که چه از نظر فرهنگی و چه از نظر فوتبالی دارد به کشور کمک می‌کند. تیم‌های دیگری هم هستند که می‌توانند در لیگ برتر حضور داشته باشند و عملکرد خوبی داشته باشند. فردا امیدوارم برنده باشیم و در جدول شرایط خودمان را بهتر کنیم.

تقابل دو تیم گل گهر و مس رفسنجان فردا(چهارشنبه) در قالب هفته دوازدهم لیگ برتر ساعت ۱۵ در سیرجان برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید