قلعه نویی: قهرمانی‌ها تمام می‌شود، باید به فکر سلامتی مردم باشیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در خصوص راهکارهای اهالی فوتبال برای ادامه لیگ گفت: این یک مساله ای است که قبلا تجربه نداشتیم، قبلا ممکن بود خیلی اتفاقات دیگر را تجربه کرده بودیم ولی با این شرایط باید زمان به ما اجازه بدهد چه کاری انجام شود. ما باید به دنبال این باشیم که حق تیمی‌ضایع نشود.

امیر قلعه نویی با بیان اینکه متاسفانه خیلی‌ها برای اینکه خودشان را بین تماشاگران عزیز کنند حرفهایی می‌زنند که اصلا درست نیست، افزود: فوتبال، جام‌ها و قهرمانی‌ها تمام می‌شود. الان دغدغه مردم و سلامت آنها از همه چیز مهم تر است.مطمئن باشید بعد از این داستان کرونا جهان یک مدل دیگر می‌شود.

وی ادامه داد: الان متاسفانه می‌بینم یک عده دنبال حرف هایی هستند که زدنش جای تاسف دارد. یک عده از پیشکسوتان در مورد هم حرف می‌زنند.وقتی خدا چنین تلنگری زده است باید به خودمان بیاییم. نمی‌دانم چرا این حرفها زده می‌شود؟

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با اشاره به اینکه ما باید به دنبال مغفرت و معرفت برویم، تصریح کرد: همه تیم‌ها حق دارند و خودشان را ذینفع می‌دانند.از همه پیشکسوتان خواهش می‌کنم به ۴۰ یا ۵۰ سال پیش بر نگردند.

وی یا تاکید بر اینکه بارها دیده ام برخی دنبال چیزهای دیگری هستند و به دنبال عزیز کردن خودشان هستند یا چیز دیگر که من از آن خبر ندارم، اضافه کرد: با گذشت زمان یک سری تصمیمات کارشناسی باید گرفته شود. الان اصلا بحث فوتبال وجود ندارد.

قلعه نویی با اشاره به اینکه جامعه پر از بحران است و این مسائل کاری نمی‌کند.حتی اگر کسی یک روز از من بزرگتر بوده وظیفه دارم به او احترام بگذارم، تصریح کرد: خدا کند ما ایرانی‌ها از این مشکل درس عبرت بگیریم. این مسائل را در مورد خودم می‌گویم، امیدوارم به دنبال معرفت و مرام و انسانیت برویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید