قلعه نویی در آزمون گل گهر- آلومینیوم اراک

روز پنجشنبه و در نشست خبری پیش از دیدار گل گهر با آلومینیوم اراک، امیر قلعه‌نویی سرمربی گل گهر از وضعیت آن مسابقه گفت: امیدوارم در بازی فردا هر تیمی‌که لیاقتش را دارد، پیروز میدان باشد و اما ماهم بیشتر انرژی را روی مسائل روحی و روانی گذاشتیم و به حمدالله شرایط خوبی حاکم است.

وی ادامه داد:  واقعا جا دارد از آقای خطیبی و مردم خوب اراک هم تمجید کنیم و تیم آلومینیوم هم به دلیل نتایج، فوتبال خوب و هزینه‌های مناسب جای قدردانی دارد.

قلعه نویی در خصوص سرنوشت بازگشت امتیازهای از دست رفته گل گهر در کمیته اسیتناف افزود: نباید درخصوص این سوال حرفی زد چون به افراد حقوقی بازمی‌گردد اما مطمئنا خدا ناظر است و باید اذعان داشت باشگاه گل‌گهر هیچ عمل غیرقانونی‌ انجام نداده است.

سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان افزود: یک بازیکن ۶۰، ۷۰ هزار دلاری  واقعا چه ماجرایی دارد؟ خواستیم به فوتبال کشور خدمتی کرده باشیم و بازیکنی انتخاب شد که قرارداد وی، ماهانه ۳۰۰۰ دلار است و ما به عدالت فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی مطمئن هستیم و به هرحال رای صادر شده است.

وی ادامه داد: همه می‌گویند که بانیاما از نظر کیفی بازیکن مناسبی است و گل گهر قانونا و شرعا خلافی مرتکب نشده امیدواریم نتایج در زمین مشخص شود.

قلعه نویی بیان کرد: ما کار خودمان را می‌کنیم و امسال تبلیغات منفی بسیاری بر ضد گل گهر شد و ما را با پاری سن ژرمن مقایسه کردند اما از تریبون صداوسیما می‌گوییم قراردادها را بگذارید که مردم تماشا کنند و قرارداد امیر قلعه‌نویی را هم منتشر کنید و  کما اینکه آلومینیوم اراک هم با هزینه اندک موفق است و آدم باید رقیبش را هم تحسین کند.

سرمربی گل گهر سیرجان ادامه داد: شهروندانی که بعضی‌هایشان حتی سالانه گوشت نمی‌خورند، فقط به همین فوتبال دلخوش هستند و هر فردی به ورزش خدمت کند، از ۱۰۰ سفر زیارت حج بهتر است.

قلعه نویی عنوان کرد: من خبر حذف استقلال و پرسپولیس را نشنیدم و استقلال و پرسپولیس، سپاهان و فولاد از نظر فنی مجوز گرفته‌اند و باید از رئیس فدراسیون گرفته تا وزیر ورزش همه باید کمک کنند که این تیم‌ها در آسیا موفق باشند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید