قلعه نوعی تیم گل گهر بازنده را تحسین کرد

بعد از شکست یک بر صفر گل گهر مقابل فولاد، امیر قلعه‌نویی سرمربی گل گهر  در نشست خبری اظهار داشت: اجازه بدهید به احترام تیمم بلند شوم و دست بزنم!( سپس ایستاد و دست زد) خوشحالم که یکی از قشنگ‌ترین بازی‌ها را انجام دادیم مقابل تیمی که دو قهرمانی در لیگ دارد  و نماینده مستقیم ما در آسیاست. معدن استعدادست حتی خوزستان می‌تواند یک تیم ملی سوا داشته باشد، از نظر هزینه هم جزو تیم‌های خوب ماست.

وی افزود: فولاد خوزستان حتی با اسکلت بندی‌اش تیم ما را به جام جهانی برد برای همین برای تیمم دست زدم. هرچقدر در مورد فولاد بگوییم خوب و کم است. 70 دقیقه بازیکنانم مقابل این تیم 10 نفره بازی کردند. بیش از 70 دقیقه؛ دوسه بازی در این چند سال در خاطرم ماند یکی سپاهان و گل گهر بود و یکی هم همین بازی است. به بازیکنانم خسته نباشید و خدا قوت می‌گویم و آنها با قلب‌شان باز ی کردند. احساس کردم آدم ثروتمندی هستم زیرا بازیکنانم با قلب و عشق شان بازی کردند. احساس کردم آدم ثروتمندی هستم به فولاد هم تبریک می گویم و مبارکشان باشد.

قلعه نویی در مورد داوری مسابقه گفت: همه اشتباه می‌کنند و من مربی هم ممکن است اشتباه کنم و داور هم همین شرایط را دارد. آقای حاج ملک که چند هفته ای دور از مسابقات بوده امروز دوندگی خوبی داشت و با این حال در مورد مسایل داوری بهتر است کارشناسان نظر بدهند.

سرمربی گل گهر  وقتی خبرنگاران اجازه ندادند یک خبرنگار سوالش را بپرسد از او خواست که سوال خود را مطرح کند و این خبرنگار هم گفت گل گهر یک تمام کننده در تیمش امروز نداشت، گفت: یونس شاکری را در بهترین شرایط از دست دادیم و یک بازیکن جایگزین آوردیم که آن مسایل پیش آمد. تا نیم فصل دومهاجم هدف جذب خواهیم کرد و ممنونم از سوال کارشناسی شما.
وی سپس در پاسخ به خبرنگاری که نمایش گل گهر 10 نفره را خوب توصیف کرد گفت: از شما هم ممنونم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید