قلعه نوعی امیدوار به قهرمانی گل‌گهر سیرجان در جام حذفی

در نشست خبری پیش از بازی تیم گل‌گهر سیرجان  مقابل شهرداری آستارا در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، امیرقلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر سیرجان اظهار کرد: به فرشاد پیوس(سرمربی شهرداری آستارا)، یکی از بهترین بازیکنان تاریخ ایران و هم باشگاهی و هم محلی‌ام خوش آمد می‌گویم. او یکی از مربیان خوب است اما در مربی‌گری به حقش نرسیده است و می‌تواند جایگاه بالایی داشته باشد. جام حذفی برای ما از لیگ مهم‌تر است و همان نگاه بازی‌های لیگ را به جام حذفی داریم و حتی محکم‌تر پیگیری می‌کنیم.

او ادامه داد: شهرداری آستارا تیم دونده و خوبی است و باتوجه به مسائلی که برای گل‌گهر سیرجان به وجود آمد، خداراشکر کار کردیم تا از نظر روحی و روانی آماده این بازی شویم. به بازیکنان‌مان به خاطر بازی‌ قبلی تبریک می‌گویم چون بارها این بازی را دیدم و لذت بردم. هر چقدر از بازیکتانم تشکر کنم کم است و امیدواریم بازی خوبی شود و بتوانیم به مرحله بعدی صعود کنیم. بازی‌های جام حذفی مهم‌تر از لیگ است چون با ۵ بازی می‌توان یک قهرمانی به دست آورد و امیدواریم برای گل‌گهر سیرجان این اتفاق بیفتد.

بازی دو تیم گل‌گهر سیرجان و شهرداری آستارا در قالب مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی امروز (یک‌شنبه)‌ ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه در سیرجان برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید