قلعه‌نویی: قانون‌ حضور مربیان و بازیکنان خارجی غیرکارشناسی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر قلعه‌نویی سرمربی باشگاه فوتبال گل گهر سیرجان با اشاره به قانون سقف قرارداد گفت: در حال حاضر نیز قانون عدم حضور مربیان و بازیکنان خارجی تصویب شده است.

امیر قلعه‌نویی ابراز کرد: این قانون‌ها غیرکارشناسی است و اصلا آن را نمی‌پسندم؛ اگر قرار است قانونی مصوب شود باید با افراد متخصص آن حوزه مشورت کرد و پس از در نظر گرفتن عواقب آن، تصمیم‌گیری کنند نه اینکه خودسرانه قانونی تصویب کنند.

او همچنین درباره افزایش قیمت بازیکنان اظهار داشت: قیمت‌ها از لحاظ رقمی‌صعودی بوده اما از لحاظ تورمی‌افزایشی نداشته است. آیا می‌شود که بازیکنان با این میزان از دستمزدشان خانه دار شوند؟

سرمربی باشگاه فوتبال گل گهر سیرجان درباره بودجه این تیم گفت: بودجه تیم ما ۴۵ میلیارد تومان است و بر اساس همین بودجه بازیکنان را تقسیم کرده ایم. میانگین قرارداد بازیکنان ما به غیر از یک نفر بین دو و نیم تا سه میلیارد تومان است.

قلعه‌نویی با اشاره به اینکه در سپاهان نیز همین روند را طی کردیم، همچنین در سال‌های گذشته رقم بودجه‌های‌مان حدودا همین میزان بوده است، ابراز کرد: رقم قراردادهای بازیکنان فوتبال نسبت به حقوق کارگران و کارمندان زیاد است اما نسبت به تورم زیاد نیست و نباید فراموش کرداین موضوع را. امیدواریم که مدیران متخصص بتوانند در فوتبال اثر گذاری کنند.

وی همچنین ضمن تبریک به باشگاه پرسپولیس بابت صدرنشینی در گروهش در لیگ قهرمانان آسیا درباره افزایش قیمت بازیکنان اظهار داشت: قیمت‌ها از لحاظ رقمی‌صعودی بوده اما از لحاظ تورمی‌افزایشی نداشته است. آیا می‌شود که بازیکنان با این میزان از دستمزدشان خانه‌دار شوند؟

قلعه‌نویی در پایان صحبت هایش با تاکید بر اینکه مشکل اصلی ما برنامه‌ریزی‌های غلطی است که ۲۰ سال در فوتبال‌مان وجود داشته است، خاطرنشان کرد:اهل فن‌های ما خانه نشینند و افراد نابلد وارد فوتبال شده و آن را اداره می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید