قلعه‌نویی: فوتبال اکنون با گذشته تفاوت بسیاری باهم دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه به نظرم این فضاهای حاشیه‌ای و عدم احترام به تیم مقابل را یک سری افراد خط و ربط می‌دهند که هدف‌شان خارج کردن فوتبال از جنسِ قشنگی خود است، گفت: یک سری در آن بالا هستند که فوتبال را به این وضعیت بردند که پیشکسوت‌ها و تیم‌ها به جان هم بیفتند و علیه هم صحبت کنند.

امیر قلعه‌نویی با اشاره به اینکه همیشه اگر یک نفر یک روز از من بزرگتر باشد، جلوتر از او نمی‌رفتم و بی‌احترامی‌نکردم و بارها خیلی مشکل برای این و آن پیش آمده که سوا از مسائل رنگی پیش قدم شدم شاید کاری نکردم ولی جلو رفتم و سعی کردم کاری انجام دهم، افزود: منتی نیست، اما بالای ۳۰۰-۲۰۰ مورد چنین کارهایی کردم، اما متاسفانه الان عده‌ای برای لوس کردن خودشان، یک سری کارها را انجام می‌دهند.

قلعه‌نویی یا تاکید بر اینکه بعضا در فوتبال و فیلم‌هایی آمده می‌بینیم که برای رسیدن به یک قهرمانی چه الفاظی می‌گوین، اظهار کرد: گاهی اوقات بین دو نیمه شعارهایی می‌دهند که هواداران واقعی خود آن تیم ناراحت می‌شوند که امیدوار هستم در فوتبال به مسائل رفاقتی و رقابتی پیش برویم.

وی با اشاره به اینکه واقعا در گذشته همان قدر که در بازی‌ها رقابت می‌کردیم، در بیرون از زمین رفیق بودیم، تصریح کرد: اگر قبلا مشکلی برای یک بازیکن استقلال یا پرسپولیس پیش می‌آمد، آقایان علی پروین یا منصور پورحیدری به مشکل بازیکنان و حتی تیم مقابل رسیدگی می‌کردند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه در فضای مجازی افرادی که علیه السلام هم نیستند، مدتی پست می‌گیرند و این توهین‌ها را گسترش می‌دهند، یادآور شد: من اسم کسی را نبردم و از کسی خرده نمی‌گیرم، متاسفانه یک سری آدم‌ها هستند که برای محبوب شدن خودشان، دست به هر کاری می‌زنند.

وی با تاکید بر اینکه به نظرم این فضاهای حاشیه‌ای و عدم احترام به تیم مقابل را یک سری افراد خط و ربط می‌دهند که هدف‌شان خارج کردن فوتبال از جنسِ قشنگی خود است، ابراز کرد: یک سری در آن بالا هستند که فوتبال را به این وضعیت بردند که پیشکسوت‌ها و تیم‌ها به جان هم بیفتند و علیه هم صحبت کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید