قلعه‌نویی: در مورد استقلال اگر صحبت کنم به اندازه ۲ کتاب می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیر قلعه‌نویی سرمربی گل‌گهر در مورد اهدافش در این فصل هم توضیح داد: اینکه من در هر تیمی‌فعالیت کنم همه انتظار نتیجه‌گیری و مدعی بودن دارند لطف خداست و از این اتفاق خوشحالم ولی مسئولیتم را سنگین می‌کند. ما در گل گهر به دنبال ایجاد ثبات تیمی‌هستیم و می‌خواهیم یک تیم خوب و قابل احترام راهی مسابقات کنیم و همانطور که گفتم نتیجه‌ را نمی‌توان پیش بینی کرد.

امیر قلعه‌نویی در مورد عقب افتادن یک هفته‌ای برنامه مسابقات لیگ هم گفت: این اتفاق به ضرر ما و تیم‌هایی است که برنامه ریزی کرده‌اند. ما از مدت‌ها قبل برنامه‌مان را جوری چیده بودیم که برای شروع مسابقات در آن مقطع آماده شویم و از این جهت ضرر کردیم.

او تصریح کرد: البته دلیل این تعویق زمان را می‌دانیم و همه می‌دانند که چرا این تصمیم گرفته شده است و همانطور که فصل قبل هم تصمیمات این چنینی گرفته شد این فصل هم دلیلش همان است که همه از آن با خبر هستند.

قلعه‌نویی در مورد وضعیت تیم ملی و دیدار با ازبکستان گفت: وضعیت تیم ملی هم برگرفته از وضعیت کلی فوتبال ماست و نمی‌شود توقع دیگری از آن داشت. البته تغییراتی در تیم انجام شده که نیاز به زمان دارد تا بشود در موردش قضاوت کرد ولی بازی با ازبکستان بازی خوبی بود.

وی در مورد تقابل با سپاهان در هفته نخست رقابت‌ها توضیح داد: این دیدار هم یک دیدار مثل سایر بازی‌هاست و برای من به شخصه حساسیت خاصی ندارد و مثل سایر بازی‌ها ۳ امتیاز دارد. اگر بخواهم به این توجه کنم که سپاهان تیم سابقم است من در خیلی تیم‌های دیگر هم کار کردم و باید مقابل همه آنها بگویم تیم سابقم است و فرق می‌کند ولی اینطور نیست.

قلعه‌نویی در پایان در مورد گلایه‌هایی که از مسئولان استقلال مطرح کرده بود توضیح داده است: من گلایه‌ای از کسی ندارم چون انتظاری هم از کسی ندارم. از من سوال شد چرا در مورد استقلال صحبت نمی‌کنی و من هم جواب آن سوال را دادم و اگر بخواهم صحبت کنم به اندازه ۲ کتاب می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید