قربانی: همه تصمیمات فدراسیون فوتبال درست نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیروز قربانی مربی تیم فوتبال سایپا گفت: از نظر من فدراسیون می‌تواند در بحث اطلاع رسانی خیلی بهتر عمل کند. منِ پیروز قربانی ۲۵ سال عمرم را در فوتبال گذراندم و این رشته برای من هزینه کرده است. مطمئنا تصمیماتی که توسط فدراسیون فوتبال گرفته می‌شود همه درست نیست.

پیروز قربانی اظهار کرد: اگر من اظهار نظری می‌کنم یا حرفی می‌زنم، حتی دعوت شدنم به کمیته اخلاق کار قشنگی نیست چون این حرفهای من و امثال من از سر دلسوزی است. ما همه عاشق کشورمان هستیم و اگر چیزی به منافع کشورم ضربه بزند با آن مقابله می‌کنم.البته رشته تخصصی من فوتبال است و وظیفه دارم با آن برخور کنم.

وی همچنین درباره اسکوچیچ گفت: من اسکوچیچ را فقط یک بار در هتل المپیک آن هم از فاصله ۱۰۰ متری دیدم و ارتباطی و خرده برده ای با او ندارم اما این مربی در هر تیمی‌بوده تیم هایش خوب کار کرده اند. مثلا او در ملوان، فولاد و … کار کرده و تیم هایش از نظر فنی بد نبودند.

قربانی تصریح کرد: متاسفانه ۹۰ در صد مربیان ما از نظر فنی هیچ کاری نمی‌کنند و فقط از راه‌‌‌های دیگر به دنبال نتیجه گرفتن هستند. شما نگاه نکنید که پرسپولیس راهی فینال آسیا شده چون این یک جرقه است. اگر هر ۲ سال یک بار تیمی‌راهی فینال شد آن وقت بدانید که کار فنی بوده است.

مربی تیم فوتبال سایپا در خصوص شناخت اسکوچیچ از فوتبال ایران و اینکه او می‌خواهد از بازیکن سالاری جلوگیری کند عنوان کرد: من این حرف را اصلا قبول ندارم. اگر هر چند وقت یک بار اسکوچیچ در مورد اهدافش کنفرانس مطبوعاتی بگذارد این حواشی کمتر می‌شود. فدراسیون هم باید این موضوع را مدیریت کند.

قربانی خاطرنشان کرد: کسانی که در مورد بازیکن سالاری در تیم ملی حرف می‌زنند چیزی از فوتبال نمی‌دانند. هیچ بازیکنی نمی‌تواند بگوید تیم ملی ایران به من نیاز دارد واگر من نباشم تیم ملی دچار مشکل می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید