قربانی: سکوت ما را پای ندانستنمان نگذارید

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیروز قربانی بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه پیروانی با مطرح کردن مکتب ناصر حجازی و امیر قلعه‌نویی به نوعی دنبال ایجاد تنش بین استقلالی‌هاست، گفت: فوتبال ایران پیشرفت نمی‌کند، چون یکسری‌ها در گذشته گیر کرده‌اند.

پیروز قربانی با بیان اینکه در این فوتبال همدیگر را می‌شناسیم و خیلی چیزها می‌دانیم، اما قرار نیست هر چیزی را مطرح کنیم افزود: سال ۲۰۲۰ هستیم و برخی‌ها دنبال خرید آپارتمان در مریخ هستند، اما در ایران یکسری در چند سال گذشته سیر می‌کنند.

قربانی ابراز کرد: اگر با امیر قلعه‌نویی مشکل دارید، رو در رو مشکل‌تان را حل کنید، چرا اسم استقلال را مطرح می‌کنید؟ اگر زورتان به قلعه‌نویی نمی‌رسد، کاری به استقلال نداشته باشید.

وی با بیان اینکه فدراسیون فوتبال کمیته‌ای به نام کمیته اخلاق دارد، بهتر است مسائل خود را آنجا مطرح کنید، اظهار کرد: ما هم می‌توانیم درباره خیلی از مسائل فوتبال صحبت‌هایی را مطرح کنیم سکوت ما را پای ندانستنمان نگذارید.

قربانی خطاب به کسانی که حاضیه سازی علیه استقلال می‌کنند گفت: شاید با رفتن شما به کمیته اخلاقی به یکسری پرونده‌ها که در شلوغی فوتبال ماست مالی شد، رسیدگی شود. آقای پیروانی! لطفا حرمت باشگاهی که در آن حضور داری را نگه دار.

وی با تاکید بر اینکه ما به خاطر اینکه پیشکسوت پرسپولیس هستید، به شما احترام می‌گذاریم. چرا به کارتان نمی‌رسید؟ ادامه داد: من و امثال من راحت می‌توانیم درباره شما و گذشته‌تان صحبت کنیم، اما یاد گرفتیم به بزرگ‌ترمان احترام بگذاریم.

وی با بیان اینکه ما یاد گرفته‌ایم به پیشکسوت خود احترام بگذاریم تصریح کرد: برای پیروانی متاسفم که در ۱۰ سال گذشته گیر کرده است. پیروانی از من بزرگ‌تر است و در شخصیتم نیست که بخواهم پاسخ او را بدهم‌اما از حرف‌های او خنده‌ام میگیرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید