قربانی: سعادتمند باید تماشاگران را با استقلال آشتی دهد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیروز قربانی کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه به نظرم زمان کافی برای به پایان رساندن مسابقات را داریم و در ۴۰ روز می‌توان این ۹ بازی را برگزار کرد، گفت: می‌شود دوباره لیگ را از سر گرفت.

پیروز قربانی با تاکید بر اینکه قهرمانی پرسپولیس منطقی نیست، اظهارکرد: چطور وقتی ۹ بازی مانده و هر بازی ۳ امتیاز دارد، بازیها را نیمه‌کاره به پایان رساند.

قربانی افزود: ممکن است تیمی‌با همین ۲۷ امتیاز از ته جدول جدا شود یا اصلا تیمی‌صدر را از دست بدهد به هر حال فیفا در این خصوص به زودی تصمیم‌گیری خواهد کرد و ما هم باید تابع آن باشیم.

وی در پاسخ به اینکه با شرایط کرونا چطور کنار می‌آیید؟ ابراز کرد: در خانه قرنطینه هستیم مو هیچ کجا نمی‌رویم مگر اینکه خریدی وجود داشته باشد که مجبور شویم از خانه بیرون برویم که واقعا زندگی بدون فوتبال سخت است به خصوص برای ما فوتبالی‌ها که با آن زندگی کرده‌ایم.

قربانی تصریح کرد: من برای نظر همه افراد احترام می‌گذارم اما آنهایی که می‌گویند ما فوتبال نمی‌بینیم باید به روانپزشک مراجعه کنند مگر می‌شود فوتبال یا فیلم را ندید.

وی دربخش دیگری از سخنانش گفت: در خصوص جلسات پیشکسوتان با آقای سعادتمند هم باید بگویم کار خوبی است اما باید بدانیم هدف از انجام این کار چیست؛ پیشکسوتان در استقلال همیشه مورد احترام بوده‌اند و نباید از آنها استفاده ابزاری شود.

کاپیتان سابق تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: سعادتمند باید بداند که اتفاقاتی در این چند سال اخیر افتاده که باعث شده تماشاگران کمی‌دلخور باشند فکر می‌کنم باید سعادتمند ابتدا تماشاگران را با استقلال آشتی بدهد زیرا این تیم چند سالی است قهرمان نشده و هوادارانش سرخورده شده‌اند.

وی در خصوص اینکه چرا استقلال مجیدی در همه بازی‌ها گل دریافت می‌کند، گفت: استقلال استراماچونی هم زیاد گل می‌خورد. یک استقلالی هستم و نمی‌خواهم ریز به ریز نقاط ضعف تیم را بگویم چون بد است. ولی این تیم به خاطر سیستمی‌که بازی می‌کند، معمولاً در صحنه‌ها برتری عددی دارد و اگر اشتباه نکنم، گلزن‌ترین تیم ایران است. همین برتری عددی در بعضی صحنه‌ها به رقبا فضا می‌دهد و سیستم استقلال است که هم نقاط ضعف دارد و هم نقاط قوت.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید