پیروز قربانی: استراماچونی دنبال منافع خودش است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- پیروز قربانی کاپیتان اسبق استقلال درخصوص بازگشت استراماچونی گفت: آقای استراماچونی دنبال منافع خودش است و برای مردم ایران دل نمی‌سوزاند.

پیروز قربانی اظهار کرد: به نظر من مقداری عجیب است که وی با ۶ ماه در ایران بودن این همه دلبستگی و علاقه به کشور ما و مردم ایران پیدا کند. چنین موضوعی با منطق جور در نمی‌آید.

وی درباره اظهارات اخیر آندره آ استراماچونی که سبب اعتراض هواداران به احمد سعادتمند، مدیرعامل استقلال شده است،‌ اظهار داشت: به نظر من متهم ردیف اول این ماجرا خود مردم هستند.

پیروز قربانی ابراز کرد: شرایط مدیران را می‌دانیم و کاری به آنها ندارم. متأسفانه خود هواداران شرایطی را فراهم می‌کنند که چه از طرف مدیران استقلال و چه از طرف خود استراماچونی از صداقت و خوبی‌شان سوء استفاده می‌شود. هواداران خود را گول نزنند زیرا هر کس دنبال رسیدن به منافع خودش است.

او ادامه داد:‌ استقلال مربی داشت اما به راه انداختن بحث استراماچونی کار کاملا غیرحرفه‌ای بود. خودم وقتی در این زمینه مصاحبه کردم به همه اقوامم نه اما به خانواده‌ام توهین شد و به همه چیز متهم شدم. نمی‌دانم چرا مردم تا این اندازه ساده لوحانه با راه افتادن بحث استراماچونی برخورد کرده و متأسفانه بازی هم خوردند.

او افزود: واقعا از ته دل دوست دارم وی به ایران بیاید زیرا اگر این مربی به ایران نیاید و کارنامه‌اش را به شکل واقعی نبینیم، مربیانی که در استقلال کار می‌کنند سال‌ها زیر سایه اش قرار می‌گیرند و با جوی که درست شده اذیت خواهند شد.

پیروز قربانی یادآورشد: استراماچونی و مشاورانش از فضایی که در کشور ما ایجاد شده سوء استفاده می‌کنند، آنها مدام استوری گذاشته، قلب آبی منتشر می‌کنند و حتی از اتاق خواب‌شان هم عکس می‌گیرند. این‌ها به نظر من سوء استفاده از احساسات مردم است، متأسفانه هواداران ما دروغ شیرین را به حقیقت تلخ ترجیح می‌دهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید