قرارداد ملی پوشی پرسپولیسی با رقم عجیب

یکی از بهترین خریدهای پرسپولیس در ابتدای لیگ بیستم میلاد سرلک بود. سرلک به خوبی در پرسپولیس جا افتاد و در خدمت تیم عمل می‌کند. او وظایف یک هافبک تدافعی و تخریبی را به خوبی  انجام می‌دهد و یک رابط بسیار عالی بین خط دفاعی و خط میانی پرسپولیس به حساب می‌آید. بازی تک ضرب میلاد سرعت تیمی‌ پرسپولیس در خط هافبک را بالا برده است.

یحیی گل محمدی در ابتدای فصل برای خرید سرلک اصرار زیادی داشت و حالا متوجه شدیم دلیل پافشاری یحیی برای جذب این بازیکن چه بود. سرلک عصای دست یحیی در لیگ قهرمانان آسیا بود و در لیگ هم جزو بهترین‌های پرسپولیس بود. شاید به دلیل ساده بازی کردن سرلک بازی او خیلی به چشم نیاید و تماشاگر پسند نباشد ولی فوتبالی‌ها می‌دانند میلاد چه مهره با ارزشی برای پرسپولیس است. شماره ١٠ این فصل پرسپولیس به لطف عملکرد خوبش در این تیم در لیست اسکوچیچ برای تیم ملی هم قرار گرفت و توانست به رویای خودش که پوشیدن پیراهن تیم ملی بود برسد.

میلاد در حالی تابستان گذشته به پرسپولیس آمد که هنوز از قراردادش با شهرخودرو یکسال باقی مانده بود. به همین دلیل سرلک باید از جیب خودش پول رضایتنامه را به باشگاه شهرخودرو پرداخت می‌کرد. مدیران پرسپولیس هم به سرلک گفته بودند نمی‌توانند پولی برای رضایتنامه پرداخت کنند. میلاد که علاقه زیادی به حضور در پرسپولیس داشت تصمیم گرفت خودش مبلغ درخواستی شهرخودرو که یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بود را از بپردازد. مبلغ قرارداد سرلک با پرسپولیس در سال گذشته ٢ میلیارد و ۶٠٠ میلیون تومان بود که یک میلیارد و ۴٠٠ میلیون تومان آن را سرلک به باشگاه شهرخودرو داد و پولی که گیر خودش آمد یک میلیارد و ٢٠٠ میلیون تومان بود.

جالب است بدانید قرارداد سرلک برای سال دوم افزایش زیادی نخواهد داشت و این بازیکن باکیفیت برای لیگ بیست و یکم کمتر از ٣ میلیارد دستمزد خواهد گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید