قدوس: پست مورد علاقه من ایفای نقش شماره ۱۰است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سامان قدوس بازیکن ایرانی تیم فوتبال برنتفورد انگلیس با بیان اینکه عاشق پیروزی هستم و هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهم تا تیمم یک بازی را ببرد، گفت: توضیح هر اتفاقی که در زمین مسابقه رخ دهد برای من سخت است.

سامان قدوس افزود: گاهی اوقات فوتبال بازی کردن مثل یک سرگرمی‌می‌شود اما برای من به شخصه هرچقدر که بزرگتر شدم بیشتر متوجه شدم که در فوتبال آن حرکات نمایشی و دریبل‌ها و. . مهمترین چیزها نیستند بلکه مهمترین کار این است که گل بزنید و پاس گل بدهید.

بازیکن ایرانی تیم فوتبال برنتفورد انگلیس اظهار کرد: به همین دلیل هم من می‌خواهم ساده کارم را انجام دهم و فقط به تیم‌مان برای کسب پیروزی هرچه بیشتر و به هم‌تیمی‌هایم کمک کنم.

وی در پاسخ به اینکه تو اهل مالموی سوئد هستی که نزدیک زادگاه پونتوس (یانسون، مدافع سوئدی تیم برنتفورد) است. از قبل پونتوس را می‌شناختی، درست است؟ ابراز کرد: بله، من دو سه سال از او کوچکتر هستم. آن زمانی که او در مالمو بازی می‌کرد در تیمی‌دیگر بودم اما بازی‌های او را تماشا کردم و او هم بازی مرا دیده است. به همین دلیل من و او از لحاظ فوتبالی یکدیگر را می‌شناسیم.

قدوس در مورد اینکه امروز روز پرمغشله‌ای داشته، چون برگه‌های قراردادت را امضا کرده و بلافاصله وارد تمرینات شده افزود: این یکی دو هفته اخیر برای من پراسترس بوده است. به همین خاطر نتوانستم درست و حسابی تمرین کنم. از ۵ روز پیش منتظر آغاز تمریناتم بودم. به همین دلیل با توجه به اینکه در ۵ روز قبل هیچ تمرینی نداشتم،‌ همین جلسه سبک هم برای من سنگیم بود.

وی یادآورد: پست مورد علاقه من ایفای نقش شماره ۱۰ (هافبک هجومی‌بازیساز) و مهاجم نوک کاذب است و وقتی که شما در این پست‌ها بازی می‌کنید می‌توانید هر کجای زمین که بخواهید بروید چون وقتی که تیم‌تان توپ را در اختیار می‌گیرد، شما نقشی نسبتاً‌ آزاد دارید.

قدوس ادامه داد: با این حال می‌توانم تقریباً در تمامی‌پست‌های هجومی‌بازی کنم اما در نهایت در پستی بازی می‌کنم که مربی تشخیص دهد بهتر از هر جای دیگری می‌توانم به پیروزی تیم کمک کنم و با این موضوع هم مشکلی ندارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید