قدوس: تحمل جریمه سنگین را ندارم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- سامان قدوس بازیکن ایرانی تیم فوتبال آمیان گفت: من فکر می کنم که شایسته داشتن پیشنهادات خوب هستم اما در حال حاضر پیشنهاد جدیدی نیست، از ماه اگوست تا اکتبر پنجره نقل و انتقالاتی باز می شود و بنابراین در آن زمان فرصت رسیدن پیشنهاد وجود است.

سامان قدوس در پاسخ به اینکه هنوز مشخص نیست که آیا فصل بعد را در باشگاه فعلی خواهی ماند؟ ابراز کرد: من تقریبا دوسال است که اینجا هستم، بنابراین اگر اتفاق خوب و جالبی بیفتد می توانم به سمت یک تجربه جدید حرکت کنم.

قدوس در پاسخ به اینکه علاقه خودت بازی در کجا است؟ اظهار کرد: اگر بخواهم صادق باشم هیچ ایده ای در این زمینه ندارم. آنچه که در رسانه ها نوشته می شود را می خوانم. مدیربرنامه هایم در این زمینه بیشتر فعال است و من چیز زیادی در موردش نمی دانم.

وی در باره شرایط باشگاه در حال حاضر و برای رسیدن به این اهدافش گفت: همه چیز کاملا مثبت است و فکر می کنیم می توانیم دوباره روی پا بایستیم و به لیگ ۱ برگردیم. بازیکنان جوان و باانگیزه زیادی در تیم حضور ئدارند که می خواهند بهترین عملکرد خود را نشان بدهند. با اضافه شدن چند بازیکن جدید می توانیم انتقام این اتفاقات غیرمنصفانه ای که برایمان افتاد را بگیریم.

او در پاسخ به اینکه اگر در نهایت مجبور به پرداخت این جریمه شوی چکار خواهی کرد؟ ادامه داد: تحمل وجود چنین جریمه ای بالای سرت قطعا سخت است اما من فکر می کنم بدترین اتفاق این است که شما اجازه نداشته باشید چهار ماه بازی کنید. دور شدن از چیزی که عاشقش هستید.

قدوس یادآورشد: پول همیشه می آید و می رود، و برای من واقعا زیاد اهمیتی ندارد. می دانم این جریمه بیش از حد سنگین است و قادر به پرداخت آن نیستم اما بدترین چیز آن تعلیق چهارماهه بود. مهمترین موضوع برای من این است که فوتبال بازی کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید