قایدی: شاگردی برای علی دایی باعث افتخار من بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی قایدی مهاجم بوشهری استقلال گفت: در ایران که من الگوهای زیادی داشتم. از آقای علی دایی شهریار فوتبال ایران گرفته تا علی کریمی‌و فرهاد مجیدی که حتی در مقطعی مربی من بودند که شاگردی ایشان در آن مقطع واقعاً باعث افتخار من بود.

مهدی قایدی افزود: بین فوتبالیست‌های خارجی باید به دیگو مارادونا اشاره کنم که مرگ ایشان یکی از تلخ‌ترین اتفاقاتی بود که هفته گذشته تمام دنیا را تحت تأثیر خودش قرار داد و همه را ناراحت کرد. به نظرم مارادونا و فوتبال یکی بودند و اعتقاددارم که بسیاری از انسان‌های کره زمین به خاطر او به فوتبال علاقه‌مند شدند.

مهاجم بوشهری استقلال ابراز کرد: ازآنجا که بسیار آدم کم‌رویی هستم، سعی می‌کردم از بازیکنان ملی‌پوش استقلال درباره جو تیم ملی سوال کنم که چطور باید رفتار کنم. بعد که وارد تیم ملی شدم باوجود اینکه بزرگ‌ترهای تیم ملی خیلی ارتباط خوبی با من داشتند مقداری استرس داشتم.

وی یادآورشد: همان‌طور که گفتم بازیکنان دیگر با صحبت به من سعی داشتند تا کمکم کنند و همین باعث شد تا اعتمادبه‌نفس خودم را به دست بیاورم و بتوانم هنرم را در زمین پیاده کنم. در حال حاضر رویای بعدیم این است که مرد سال آسیا شوم.

قایدی با بیان اینکه آخرین کتابی که خوانده‌ام مربوط به چارلی چاپلین بود، تصریح کرد: فیلم‌های نوید محمدزاده را خیلی دوست دارم و به نظرم ایشان یکی از بهترین بازیگران ایران هستند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید