قاضی‌زاده هاشمی: ضعف کنونی ما ضعف دولت است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احسان قاضی‌زاده هاشمی‌عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی‌درخصوص شرایط مالی پرسپولیس، عنوان کرد: خودم طراح ماده قانونی حق پخش در برنامه ششم بودم.

احسان قاضی‌زاده هاشمی‌اظهار کرد: ضعف کنونی ما ضعف دولت است. درآمدی که به سازمان لیگ می‌آید، متعلق به باشگاه‌ها است. باید بدانیم که این درآمد چقدر است چون اعداد ضد و نقیضی می‌شنویم. این درآمدها باید وصول شود و به باشگاه‌‌‌های ورزشی برسد. ما باید این موضوع را عملیاتی کنیم.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی‌همچنین درخصوص بازگشت اصفهانیان به فدراسیون فوتبال، تصریح کرد: این هم جز اخبار خیلی بدی بود که روز گذشته شنیدیم. خبر خوبی نبود و به نوعی دهن کجی به قانون است.

قاضی‌زاده هاشمی‌ابراز کرد: از آذر ماه ۹۷ که قانون منع بکارگیری بازنشسته‌ها اجرایی شد در دو مرحله شاهد اجرای این قانون بودیم. اتفاقاتی که در فدراسیون فوتبال رخ می‌دهد بی نظیر است و جنبه دهن کجی دارد. اساسنامه فدراسیون هنوز بلاتکلیف است.

وی با اشاره به اساسنامه فدراسیون فوتبال، گفت: اساسنامه در یک اتفاق بی نظیر بلاتکلیف مانده است. چند ماه است که فیفا پاسخی به اساسنامه نداده و این موضوع را ناشی از ارسال سیگنال‌‌‌های داخل به خارج می‌دانیم.

عاو خاطرنشان کرد: عده ای که باید به آنها لقب چسبیده به میز داد می‌خواهند به هر قیمتی خود را در قدرت نگه دارند. حضور رئیس کمیته داوران دهن کجی به قانون است و قطعاً قطعاً زمانی که اساسنامه بیاید، برخی افراد طبق قانون جمهوری اسلامی‌هیچ صلاحیتی برای تداوم حضور خود ندارند.

قاضی‌زاده هاشمی‌درمورد افزایش قیمت بازیکنان و فعالیت برخی دلال‌ها در فصل نقل و انتقالات، اظهار داشت: دستگاه‌‌‌های مختلف نظارتی به موضوع دلالی ورود کرده اند، اما ما به صورت خاص یک پرونده درمورد فساد در فوتبال داشتیم که متعلق به دو مجلس پیش بود. برخی در جاهای مختلف پخش بودند و با برخی از آنها برخوردهایی صورت گرفت اما در مرحله جدید قطعاً نیازمند تحقیق هستیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید