قاسم حدادی‌فر: به احترام تیم فوتبال پرسپولیس باید ایستاد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- قاسم حدادی‌فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت:به احترام پرسپولیس باید ایستاد و اگر با ما بازی کنند حتما برای‌شان تونل افتخار می‌زنیم، چون این تیم توانست کار بزرگی انجام دهد و دل مردم را برای دقایقی در این شرایط شاد کند.

قاسم حدادی‌فر در خصوص صعود پرسپولیس در لیگ قهرمانان ابراز کرد: ان‌شاءالله مسئولان و کادرفنی و بازیکنان تیم ملی تلاش کنند تا این تیم به جام جهانی برود و مردم خوشحال شوند.اگر نرویم جام جهانی ۵، ۴ سال عقب می‌افتیم.

وی درخصوص شرایط تیمش اظهار کرد: حدود دو هفته است تمرینات پرفشاری را شروع کردیم و بدن‌ها از شرایط آرمانی دور است.ان‌شاءالله در بازی‌های دوستانه بتوانیم خود را به خوبی برای یک لیگ سخت آماده کنیم.

قاسم حدادی‌فر یادآورشد: با توجه به وقت کمی‌که داشتیم هنوز نتوانستیم تمام برنامه‌های خود را پیاده کنیم و در هفته‌های آتی باید تلاش‌مان را بیشتر کنیم.هنوز یارگیری ما کامل نشده و سه سهمیه ما باقی مانده است.

او ادامه داد: فکر نمی‌کنم هیچ تیمی‌اندازه ما بازیکن از دست داده باشد. ما حداقل ۷، ۸ بازیکن کلیدی را از دست دادیم و مطمئنا مدیریت باشگاه باید روی این موضوع توجه بیشتری کند. برخی از بازیکنان هم قصد جدایی دارند و باشگاه باید این وضعیت را مدیریت کند تا تیم خالی نشود.

وی با بایان اینکه ما با یک اسکلت جدید امیدواریم لیگ را خوب شروع و خوب تمام کنیم، تصریح کرد: تیم عوض شده و نیاز به حمایت داریم.صد درصد باید چند بازیکن اضافه شوند، چون تیم نیاز به تقویت دارد و کمبود بازیکن داریم.لیست تیم ملی دچار تغییر شده و باتجربه‌ها کنار رفتن و به جوانان میدان داده شده است.

قاسم حدادی‌فر خاطرنشان کرد: موضوع خداحافظی از فوتبال من را ناراحت می‌کند، اما من از روز اول که پیراهن ذوب‌آهن را برتن کردم به این تیم عشق داشتم و در تک تک دقایق جنگیدم و هزار بار زمین خوردم و بلند شدم، اما هیچ‌چیز را به این تیم نفروختم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید