قاسمی‌نژاد: از شرایط بدنی و ذهنی خوبی برخوردار هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امین قاسمی‌نژاد مهاجم شهرخودرو خراسان در خصوص عملکرد خوبش و قرار گرفتن در تیم منتخب هفته گفت: خوشبختانه در این مدت تمرینات عالی انجام دادم از شرایط بدنی و ذهنی خوبی برخوردار هستم. از آقای رحمتی تشکر میکنم که اجازه دادند این فصل در پست مهاجم بازی کنم به خط دروازه نزدیک شوم از این اتفاق خیلی خوشحال هستم.

امین قاسمی‌نژاد اظهار کرد: خداراشاکرم که توانستم در اولین دیدار از لیگ بیستم جواب اعتماد مهدی رحمتی و کادر تیم شهرخودرو را به خوبی بدهم. امیدوارم که رفته رفته عملکردم بهتر شود بتوانم برای تیمم مثمرثمر باشم‌.

وی در خصوص برتری تیمش مقابل ماشین‌سازی گفت: ما تقریبا یک ماه و نیم است که تمرینات را به صورت جدی شروع کردیم بازیکنان باانگیزه جدیدی را هم به خدمت گرفتیم. در این مدت اردو، بازی‌های تدارکاتی خیلی خوب و تمرینات عالی را انجام دادیم. فکر می‌کنم ۷۰_۸۰ درصد به آمادگی و هماهنگی تیمی‌رسیده‌ باشیم ولی هنوز هم جا داریم تا بتوانیم به ۱۰۰ درصد آمادگی دست پیدا کنیم. ما در دیدار مقابل ماشین سازی علاوه بر یک نمایش عالی و قابل قبول نسبت به نقاط قوت و ضعیف تیم حریف هم به آگاهی خوبی دست کرده بودیم.

قاسمی‌نژاد ادامه داد: در طول هفته تمرینات مان را مناسب با این نکات برگزار کردیم تا بتوانیم در تمامی‌نقاط زمین تسلط بالایی داشته باشیم. ضمن مدیریت بازی احاره ندهیم آنها بتوانند به ما ضربه بزنند. در نیمه اول، بازی کاملا دست ما بود توانستیم موقعیت‌های خیلی خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کنیم با نتیجه ۲ بر صفر به رختکن برویم. ولی معتقدم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم چرا که موقعیت کم نداشتیم.

قاسمی‌نژاد افزود: اما دقایقی در نیمه دوم کمی‌تمرکزمان را از دست دادیم اشتباهات تکراری انجام دادیم که باعث شد توپ‌ها را لو بدهیم. که این برای تیم حریف موقعیت ساز شد ولی در نهایت با تلاش تمامی‌بچه‌ها و روز خوب گلرمان توانستیم آنها را مهار کنیم دوباره سوار بازی شویم. در مجموع بازی بسیار خوبی بود. ما هم مستحق سه امتیاز آن بودیم امیدوارم که این روند خوب ادامه دار باشد بتوانیم به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید