قاسمی: در پیکان آزادی عمل را از من گرفتند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آرمان قاسمی‌مدافع چپ تیم نفت مسجد سلیمان درباره اینکه جدایی اش با پیکان غیرمترقبه و با حاشیه همراه بود گفت: داستان پیکان طولانی است و سرفرصت راجع به آن صحبت می‌کنم متاسفانه حرف‌‌‌های ناحقی درباره من زده شد.

آرمان قاسمی‌اظهار کرد: درپیکان سبک ما دفاعی بود و بیشتر مواقع دفاع می‌کردیم و عملا بازی من به چشم نمی‌آمد اما در نفت مسجد سلیمان اینگونه نیست و اینجا به اندازه سه فصل حضور در پیکان لذت بردم.

قاسمی‌ادامه داد: من اکثر پیشنهادات را رد کردم و گفتم فقط با تیم‌‌‌های پرطرفدارمذاکره می‌کنم یا در پیکان می‌مانم اما متاسفانه عده ای با نامردی و بی عدالتی حرف بردند و آوردند و این اتفاق را رقم زدند.

وی ادامه داد: من از خارج از کشور هم پیشنهاد داشتم اما لیگ قبرس بود و مشکل این بود که لیگ این کشور اسفند ماه تمام می‌شود و من اگر دی ماه می‌رفتم با یک قرارداد یک سال و نیمه زمان زیادی را از دست می‌دادم.

قاسمی‌با اشاره به اینکه در پیکان آزادی عمل را از من گرفتند، تصریح کرد: شاید این برای یک بازیکن معمولی خوب باشد اما برای من که روزی سه جلسه تمرین می‌کردم و انگیزه داشتم واقعا سخت بود.

بازیکن سابق پیکان اضافه کرد: من وقتی آمار نیم فصل سال گذشته را می‌دیدم، در تمام آیتم‌ها جزو سه نفر اول تیم بودم و برای خودم سوال بود که چگونه می‌گفتند قاسمی‌کارایی ندارد.

وی افزود: من آقای تارتار را می‌شناختم و بازی‌‌‌های نفت مسجد سلیمان را می‌دیدم آقای تارتار یک مربی شجاع است که فوتبال روز را می‌فهمد بازیکنانش را در زمین برای استفاده از خلاقیتشان آزاد می‌گذارد.

قاسمی‌خاطرنشان کرد: ما در زمین برای جام حذفی و لیگ برتر شانس برای شگفتی سازی داریم. ما همین الان هم می‌توانستیم جایگاه بهتری داشته باشیم چون بازی با استقلال در دقیقه ۹۳ پنالتی ما را نگرفتند،بازی با پیکان که اصلا تحت تاثیر کرونا بود و چند تا از بازیکنان ما فکر می‌کردند کرونا گرفته اند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید