قاسمپور: فوتبالیست‌ها به باشگاه‌ها کمک کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم قاسمپور کارشناس فوتبال ایران در مورد کاهش دستمزد بازیکنان در این روزهای کرونایی گفت: باشگاه‌‌‌های ایرانی مثل باشگاه‌‌‌های بزرگ خارجی پولدار نیستند و مانند آنها سود آوری هم ندارند بنابراین باید با کاهش دستمزد بازیکنان بخشی از مشکلات مالی خود را کم کنند.

ابراهیم قاسمپور افزود: باشگاه‌‌‌های ایرانی در روزهای غیرکرونا هم مشکلات مالی زیادی داشتند و پرونده‌‌‌های موجود در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال موید این مطلب هست اکنون که با آمدن این ویروس مشکلات باشگاه‌ها دو چندان شده و آنها از نظر مالی در تنگنای بیشتری قرار دارند.

قاسمپور با بیان اینکه بنابراین بازیکنان هم باید دست و دلبازی کنند و ملاحظه شرایط باشگاه‌‌‌های خود را بکنند، اظهار کرد: آنها می‌توانند با کم کردن بخشی از دستمزدهایشان به باشگاه‌ها کمک کنند.

پیشکسوت فوتبال درباره مهم‌ترین اتفاق ورزشی در سال ۹۸ با بیان اینکه متاسفانه در بخش ورزشی شاهد اتفاقات خوبی نبودیم و تیم ملی فوتبال ما نتایج ضعیفی گرفت، اضافه کرد: تیم‌های فوتبال باشگاهی هم عملکرد ضعیفی در لیگ قهرمانان آسیا داشتند.

قاسمپور خاطرنشان کرد: اتفاق شاید گرفتن مدال در برخی از رشته‌های ورزشی بود.؛ به طور کلی ورزش ما سال خوبی را سپری نکرد.

وی در رابطه با نمره دادن به عملکرد خود در سال ۹۸ گفت: سال ۹۸ در بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها بودم. تمامی‌سال ۹۸ درگیر بیماری همسرم بودم. از این جهت به عملکرد خود در قبال خانواده ام نمره ۲۰ می‌دهم.

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان درباره پرونده شکایت ویلموتس از فدراسیون فوتبال گفت: من خیلی در جریان متن قرارداد ویلموتس با فدراسیون فوتبال قرار ندارم، ولی تا جایی که اطلاع دارم تاج در زمان بستن قرارداد با ویلموتس می‌گفت که رقم قرارداد این مربی از کی‌روش هم پایین‌تر است و جای تعجب دارد که الان به چنین شکلی با ویلموتس قرارداد بسته شده است.

وی خارنشان کرد: در حال حاضر هم باید حسابرسی صورت گیرد تا مشخص شود که از سوی چه کسی یا چه افرادی تخلف صورت گرفته است. قوه قضاییه باید ورود کند، به این پرونده رسیدگی کند و عاملان امضای قرارداد با ویلموتس هم باید مجازات شوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید