قاسمپور خطاب به باقری: نمی‌توان با یک دست دو هندوانه گرفت

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم قاسمپور پیشکسوت فوتبال گفت: کریم باقری یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران بوده که زحمات زیادی را کشیده است اما یک مربی باید تمام تمرکزش را روی یک تیم بگذارد.

ابراهیم قاسمپور خطاب به باقری با بیان اینکه نمی‌توان با یک دست دو هندوانه گرفت، اظهار کرد: حضور همزمان کریم باقری در تیم ملی و پرسپولیس به صلاح نیست و این می‌تواند تبعات منفی برای ۲ تیم به همراه داشته باشد.

قاسمپور خاطرنشان کرد: او نمی‌تواند یک هفته در پرسپولیس حضور داشته باشد و هفته به تمرینات تیم ملی برود چرا که این کار اصلا به صلاح نیست.

وی با اشاره به اینکه آن طور که شنیده‌ام فدراسیون بین‌الملی فوتبال (فیفا) از ایران خواسته است اساسنامه فدراسیون تغییر پیدا کند و به نظرم باید هرچه زودتر اقدامات لازم در این باره صورت بگیرد، تصریح کرد: فوتبال ایران مسیر سختی را پیش روی خود دارد و باید بهترین بستر فراهم شود تا این تیم بتواند از این مسیر به سلامت عبور کند.

پیشکسوت فوتبال همچنین ابراز کرد: ما نسل سوخته فوتبال هستیم. فوتبالیست‌هایی بودیم که می‌توانستند به راحتی در بهترین تیم‌های اروپایی بازی کنند اما با توجه به شرایط جامعه از این مهم محروم شدند.

وی افزود: من در باشگاه المصری کشور مصر حضور داشتم، جنگ ایران و عراق بود، رابطه مصر با ایران خوب نبود و امکان برقراری تماس تلفنی وجود نداشت، ۶ ماه بعد که به دبی رفتم به منزلمان زنگ زدم، سراغ مادرم را گرفتم خواهرم گفت به خانه خاله‌ام رفته است، به خانه خاله‌ام زنگ زدم گفتند همین الان رفته است، وقتی دوباره به خانه خودمان زنگ زدم خواهرم با گریه گفت ۶ ماه است که بی مادر شده‌ایم.

قاسمپور در پاسخ به اینکه شما تا سن ۴۴ سالگی فوتبال بازی می‌کردید؟ گفت: فکر می‌کنم از این لحاظ رکوردار باشم، تا سن ۴۴ سالگی در بالاترین سطح فوتبال ایران بازی کردم، در بهمن سرمربی و بازیکن بودم و با این تیم توانستیم به لیگ برتر صعود کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید