قاسمپور: خریدهای جدید پرسپولیس توانسته‌اند با تیم هماهنگ شوند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ابراهیم قاسمپور کارشناس فوتبال در مورد هماهنگی خوب بازیکنان جدید پرسپولیس با تیم و نفرات قبلی گفت: وقتی سرمربی بازیکنی را به خدمت می‌گیرد معنایش آن است که از او شناخت داشته و به خصوصیات فنی بازیکن اشراف دارد.

ابراهیم قاسمپور افزود: بازیکن هم باید از نظر روحی و روانی خود را با جو تیم تطبیق دهد که این اتفاق معمولاً در استقلال و پرسپولیس به زمان بیشتری نیاز دارد. اگر یادتان باشد طارمی‌و ترابی هم به مرور در پرسپولیس به وضعیت ایده‌آل خود رسیدند.

وی تصریح کرد: اکنون خریدهای جدید پرسپولیس به خاطر این مسابقات متمرکز آسیایی توانسته‌اند به خوبی با تیم هماهنگ شوند و در ترکیب حضور داشته باشند. این مسئله باعث خوشحالی است و نشانگر آن است که بازیکنان ایرانی کم‌کم دارند تفکر حرفه‌ای پیدا می‌کنند.

قاسمپور در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل السد اظهار داشت: پرسپولیس یک بازی منطقی را مقابل السد قطر در دستور کار داشت و طبیعی بود محتاطانه بازی کند. السد در زمین خودش بازی می‌کرد مربی سرشناسی مانند ژاوی و بازیکنان با کیفیتی هم داشت که سال‌ها است در کنار هم بازی می‌‌کردند و این تیم چند ملی‌پوش قطر را هم به خدمت گرفته بود.

این کارشناس فوتبال گفت: پرسپولیس و پاختاکور نیز هر دو بازی را محتاطانه شروع خواهند کرد و منتظر اشتباهات بازیکنان حریف می‌مانند شاید در این بازی هم ضربات ایستگاهی، خطای پشت ۱۸قدم یا پنالتی نتیجه بازی را تعیین کند که امیدوارم این مسئله به سود تیم پرسپولیس تمام شود.

قاسمپور در مورد تقابل روز چهارشنبه با پاختاکور ازبکستان تیمی‌که استقلال را حذف کرده در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، گفت: در منطقه غرب آسیا ما همواره از نظر روحی و روانی به فوتبال ازبکستان مسلط بوده‌ایم چهارشنبه هم همین حالت وجود دارد. البته نباید فراموش کنیم که پاختاکور یکی از تیم‌های باسابقه آسیا یعنی استقلال را حذف کرده و آن پیروزی انگیزه و روحیه بازیکنان پاختاکور را افزایش داده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید