فیض کریملو: کار استقلال در آسیا برای صعود ساده نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- احمد فیض کریملو پیشکسوت آبی پوشان در خصوص نقل و انتقالات آبی پوشان نیز گفت: بازیکنانی که جذب این تیم شدند در تیم‌های قبلی خود عملکرد مطلوبی داشته‌اند و امیدوارم در استقلال هم موفق باشند. تنها سئوال بدون جواب من این است که تیم بر اساس نظر و سلیقه کدام مربی بسته و بازینان برای کدام سیستم جذب می‌شوند.

احمد فیض کریملو با اشاره به اهمیت نقل و انتقالات گفت: این فصل از سال بسیار مهم و تعیین کننده است و قهرمان شدن یا نشدن تیم‌های مدعی به عملکرد مدیران شان در این زمان بستگی دارد. تیمی‌که در تابستان خوب بسته شود و تدارکات مناسبی برای آمادگی اش انجام شود، می‌تواند با امتیازات مناسبی که در نیم فصل نخست کسب می‌کند شانس قهرمانی اش در پایان فصل را بالا ببرد.

کریملو اظهار داشت: کار استقلال در آسیا برای صعود ساده نیست اما این تیم شانس خوبی برای انجام این کار سخت در پیش دارد. آبی پوشان ۴ فرصت طلایی در دوحه دارند که با استفاده از هریک از آنها می‌توانند شانس خود را افزایش دهند. با این حال بازی اول مقابل الوحده بسیار مهم است چون هم روحیه ما را بالا برده و هم دو تیم را در امتیاز برابر می‌کند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: استقلال در طول فصل در خط دفاعی مشکلاتی داشت و تغییرات زیادی که در این خط صورت گرفت، ناهماهنگی‌هایی را هم به همراه داشت. این منطقه خطر برای تیم ماست و اگر مشکلات آن برطرف نشده باشد می‌تواند به تیم آسیب بزند.

کریملو در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: نمی‌دانم شناخت متقابل مربیان دو تیم از یکدیگر چقدر است، اما هر مربی شناخت بهتری از تیم مقابل داشته باشد می‌تواند شرایط را برای پیروزی تیمش بیشتر فراهم کند که من امیدوارم شانس استقلال از این نظر بیشتر باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید