فیروز کریمی‌از آخرین وضعیت تراکتور سازی می‌گوید

دیشب،سه‌شنبه شب، ۱۱ آبان‌ماه، فیروز کریمی‌در جریان گفت‌وگویی با خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت تیم تراکتور اظهار کرد: وضعیت تیم خوب است و تمریناتمان را پیگیری می‌کنیم و حتی بازیکنان مصدوم نیز به تمرینات اضافه شده‌اند.

فیروز کریمی‌در خصوص مباحث مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر کنار گذاشته شدن چند بازیکن، بیان کرد: حرف‌هایی در خصوص هادی محمدی، شاهین ثاقبی و سعید واسعی در فضای مجازی نوشته شده، که بنده تمامی‌آن‌ها را تکذیب می‌کنم.

فیروز کریمی‌خاطرنشان کرد: هادی محمدی، شاهین ثاقبی و سعید واسعی سه بازیکن خوب ما هستند. بازی‌های فراموش نشدنی هادی محمدی را هیچ‌گاه از یاد نخواهیم برد. او در مقاطعی از فصل مصدومیت داشت، اما زمانی که مصدوم نبود، جزو بهترین‌ها بود.

فیروز کریمی‌اضافه کرد: شاهین ثاقبی از زمانی که به جمع ما اضافه شده، به یک مهره ثابت و بی‌بدیل تبدیل شده است و به همین دلیل همواره از او استفاده می‌کنیم. ثاقبی در مقابل استقلال زمانی که مصدوم شد، خودم درخواست کردم که ادامه بدهد؛ اما به مصدومیت و خونریزی پایش در برخورد با روزبه چشمی‌اشاره کرد. او یکی از زحمت‌کش‌ترین و تاثیرگذارترین بازیکنان ماست.

فیروز کریمی‌با بیان اینکه سعید واسعی کمی‌گرفتاری خانوادگی دارد، افزود: او به همین دلیل تمرکز کافی را ندارد. کیفیت سعید واسعی را همه در بازی‌های آسیایی دیده‌اند. این بازیکن در اواخر لیگ گذشته بازیکن فیکس بوده و گلزنی هم کرد.

فیروز کریمیتاکید کرد: وقتی می‌گویم طرفداران آگاه باشند و اجازه ندهند افرادی از بیرون، تیم‌شان را به حاشیه بکشد. منظورم دقیقا همین اتفاقات اخیر در آستانه‌ی بازی با پیکان است.

سرمربی تراکتور ادامه داد: بنده حرف‌هایم را از طریق رسانه رسمی‌باشگاه اطلاع‌رسانی خواهم کرد و از هواداران می‌خواهم اجازه ندهند که دل بازیکنان ما با این حرف‌ها بشکند؛ من به شدت چنین شایعات را تکذیب کرده و به هواداران می‌گویم که ما به بهترین شکل از این بازیکنان استفاده خواهیم کرد. بنده فوتبال این بازیکنان را قبول دارم و شاید آنان را در آینده در لباس تیم ملی هم ببینیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت عباس‌زاده، گفت: این بازیکن همچنان از ناحیه کشاله مصدوم بوده و به بازی با پیکان هم نمی‌رسد. بعد از بازی با پیکان تعطیلات آغاز می‌شود و در این برهه عباس‌زاده را به جمع‌مان اضافه می‌کنیم.

به گزارش ایسنا،کریمی‌در پایان در خصوص بازی با پیکان، توضیح داد: برای پیکان توفیق اجباری شد که بازی هفته سوم آنان تعلیق شود. این تیم استراحت بیشتر، استرس کمتر و آسیب‌دیدگی کمتر نسبت به ما دارد. آنان سه بازی از تراکتور دیدند و بهتر می‌توانند ما را آنالیز کنند؛ البته دلیلی برای بهانه نداریم و با تمام قوا برای انجام بازی زیبا و تماشاگرپسند به میدان خواهیم رفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید