فیروز کریمی: اجازه بدهند فرهاد مجیدی کارش را بکند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فیروز کریمی‌سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه باشگاه استقلال و پرسپولیس خیلی از مهره‌های فوتبال را سوزانده‌اند، گفت: اجازه بدهند فرهاد مجیدی کارش را بکند واز او حمایت کنند چرا که فرهاد باهوش است و توان فنی اش بالاست.

فیروز کریمی‌با اشاره به اینکه فرهاد نیاز به حمایت دارد و باید او را در استقلال نسوزانیم، اظهار کرد: با مجیدی باید قرارداد ۵ ساله امضا کنند واجازه بدهند فرهاد هم بلندمدت کار کند.

فیروز کریمی‌همچنین درخصوص اختلاف ۱۰ امتیازی پرسپولیس و ادعای قهرمانی سرخ پوشان ابراز کرد: اختلاف ۱۰۰ امتیاز هم باشد نباید یک تیم را قهرمان کنند، واقعاً برگزاری بازی‌ها ارزش دارد به اینکه یک‌درصد از یک استادیوم خدای ناکرده مبتلا به بیماری شوند؟

وی تصریح کرد: من می‌گویم لیگ را تمام شده اعلام کنید؛ حالا این وسط پرسپولیس اعتراض می‌کند. اگر هم برعکس قهرمانی را به پرسپولیس بدهند، همه اعتراض می‌کنند.

کرمی‌با تاکید بر اینکه اینجا یک باشگاه یک‌طرف ماجراست و چندین باشگاه طرف دیگر، افزود: شما شک نکن ۹۹ درصد تیم‌ها راضی خواهند بود واصلاً راهی جز این هم نیست بر همین اساس وزارت ورزش باید به خاطر ضرری که تیم‌ها دیده‌اند بودجه‌ای در نظر بگیرد.

کریمی‌در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه برگزاری مسابقات هیچ لطفی ندارد، گفت: یکی از مسابقات در لیگ آلمان با چند صد توپ برگزار شده، این در حالی است که در ایران موارد بهداشتی به درستی رعایت نمی‌شود.

فیروز کریمی‌درباره برگزاری مسابقات در شرایط کرونا گفت: اگر قرار بر این بود تا بازی‌ها انجام نشود، باتوجه به اینکه پرسپولیس اختلاف امتیاز چشمگیری داشت باید این تیم را قهرمان اعلام می‌کردند و مسابقات را قطع کرده و فصل بعد را آغاز می‌کردند. هزینه این مسابقات که حدود هفت هشت میلیون یورو شده است را به جای پرداخت ناحق به مربیان، بین تیم‌های لیگ یک و دو تقسیم می‌کردند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید