فیروز کریمی، شادمان از نخستین برد تراکتور

در نشست خبری بعد از بازی تراکتور سازی با صنعت نفت آبادان، فیروز کریمی‌سر مربی تراکتور اظهار کرد: بار فنی تیم تراکتور آنطوری که دلم می‌خواست، نبود و پتانسیل تیم ما خیلی بالاتر است.

وی ادامه داد: ما در برخی موارد توپ را از دست دادیم اما بازی را از دست ندادیم و در طول ۹۰ دقیقه فقط یک بار بدن گلر ما زمین خورد.

وی، نتیجه‌ی بازی را خیلی خوب  توصیف کرد و افزود:  پیروزی تراکتور سازی را تقدیم هواداران می‌کنم و امیدوارم با دعای خیر آن‌ها، پیروزی‌هایمان ادامه داشته باشد.

کریمی‌در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا باشگاه تراکتور موافق حضور هواداران در ورزشگاه‌ها است؟، گفت:تصمیم‌گیری در خصوص حضور هواداران در ورزشگاه‌ها برعهده‌ ستاد مقابله با کرونا است و ما نیز مثل همه راضی نیستیم که به خاطر یک ورزش تعدادی از هموطنان را از دست بدهیم و تمام این فوتبال به جان یک نفر از مردم کشورمان نیز نمی‌ارزد.

به گزارش ایسنا، سرمربی تراکتور خاطرنشان کرد: تراکتور بیشتر از تمامی‌تیم‌ها از نبود هوادارانش ضرر می‌کند. هواداران ما به عشق تیمشان به ورزشگاه می‌آیند و کاری با جایگاه حریف ندارند. به خاطر روح هواداران تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم و امیدوارم با پایان یافتن کرونا، هواداران پرشورمان در ورزشگاه حضور یابند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیشنهاد صدای معتمد:
بستن
دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید