فکری: نساجی بعد از ۲۴ سال به لیگ برتر صعود کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- نساجی پیشرفت کرد. محمود فکری سرمربی تیم نساجی در خصوص استراتژی تیم در فصل آینده و اینکه خیلی‌ها انتظار دارند نساجی برای کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان آسیا تلاش کند؛ گفت: انتظار باید از تیم منطقی باشد. به جای طرح این حرف‌ها که تیم بازیکنان زیادی از دست داده باید به باشگاه نساجی کمک شود.

محمود فکری اظهار کرد: تیم نباید هیچ فشاری را احساس کند و باید بدون دغدغه گام به میدان بگذارد. ما در حال ساحتن یک تیم جدید هستیم و اگر قرار باشد خودی‌ها به ما ضربه بزنند شرایط بدتر خواهد شد و اگر تیم به دسته پایین تر سقوط کند بازگشت به لیگ برتر کار سختی خواهد بود.

وی افزود: همان طور که نساجی بعد از ۲۴ سال به لیگ برتر صعود کرد. رضا حدادیان به عنوان یک عاشق در نساجی هزینه می‌کند و این در حالی است که درآمدها حتی به ریال کاهش پیدا کرده اما هزینه‌ها چند برابر شده است و تقاضای من از مدیران استانی این است که به او کمک کنند.

فکری ادامه داد: حتی مدیران مازندرانی که خارج از استان هستند. نساجی فقط برای شهر قائمشهر نیست و تعلق به همه شهرهای استان دارد. ما تلاش خواهیم کرد مبتنی بر واقعیت‌ها و به اندازه توان تیم شایسته ای بسازیم و در چنین شرایطی انتظار داریم همه در کنار نساجی باشند و از تیم حمایت کنند.

او در خصوص اینکه آیا نگرانی نسبت به بازیکنانی که از اردوی تیم جدا شدند، ندارد؟ گفت: هم من و هم باشگاه دوست داشتیم که نفرات فصل گذشته در ترکیب تیم حفظ شوند اما یک واقعیت وجود دارد که نمی‌شود از آن فرار کرد. یک شخص نمی‌تواند با تیم‌‌‌های دولتی که از سوی کارخانه‌‌‌های بزرگ نظیر گل گهر – فولاد – فولاد سپاهان – ذوب آهن و … اداره می‌شود مقابله کند.

وی ادامه داد: بازیکنان ما پیشنهادات مالی خوبی دریافت کرده اند که با دستمزدشان در نساجی فاصله زیادی دارد و نمی‌شود به این بازیکنان خرده گرفت و من برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. روزهای ابتدایی نقل و انتقالات برای تیم‌‌‌های بزرگ و مدعی است. ما باید صبر کنیم تا تقاضاها فروش کند و بعد بازیکنان را بخدمت بگیریم. بازیکنانی که با توانمندی نساجی در پرداخت دستمزدها مطابقت داشته باشند.

نساجی فکری تصریح کرد: برای اینکه زمان و بازیکنان خوب دسته اولی را از دست ندهیم در این فرصت در تلاش برای جذب بازیکنان دسته اولی هستیم. ۵ بازیکن از تیم خوشه طلایی بخدمت گرفتیم و در ادامه هم چند بازیکن دسته اولی جذب خواهیم کرد و توامان تلاش خواهیم کرد بازیکنان لیگ برتری را هم جذب کنیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید