فکری: متأسفانه مدیریت باشگاه فشار زیادی را تحمل کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی این باشگاه گفت: دست ما به خاطر این مسئله بسته بود. می‌توانستیم حتی در ارنج اصلی و تعویض‌ها تغییراتی داشته باشیم، اما به بازیکنان‌مان امید داشتیم. ما می‌توانستیم از بازیکنان جوان هم استفاده کنیم.

محمود فکری درباره بسته ماندن پنجره نقل‌وانتقالات استقلال با وجود پرداخت مطالبات وینفرد شفر گفت: جا دارد از همکارم گله کنم که اگر پول را دریافت کرده است، اقدام لازم را انجام نمی‌دهد. امیدوارم این کارهای ناپسند در فوتبال کمتر باشد. در مجموع من از قبل هم به تیم اعتقاد داشتم و امیدوارم پنجره باز شود و بتوانیم از همه بازیکنان خود استفاده کنیم.

فکری پس از برتری ۲ بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل مس رفسنجان در هفته اول لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: خسته نباشید به بازیکنانم می‌گویم که با تمام وجود بازی کردند و کم نقص بازی کردند. در هر دو نیمه موقعیت‌های زیادی ایجاد کردیم، اما کمی‌استرس باعث شد در نیمه اول از فرصت‌ها استفاده نشود. در نیمه دوم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم، اما در مجموع با توجه به اینکه شروع بازی‌ها بود، برای‌مان شرایط خوبی به وجود آمد. مس رفسنجان هم تیم خوبی است و مطمئنم که بازی‌ها و نتایج بهتری می‌گیرد.

وی افزود: از تک تک بازیکنان تشکر می‌کنم، چون روزهای سختی را گذراندیم. مشکلات زیادی را در بحث امکانات و پشتیبانی داشتیم و در بحث مدیریتی به خاطر بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالاتی با مشکلاتی روبه‌رو شدیم. متأسفانه مدیریت باشگاه فشار زیادی را تحمل کرد. بازیکنان ما عاقل بودند، جریان کار را خوب مدیریت کردند و توانستیم امروز با آرامش وارد بازی شویم. در مجموع توانستیم بازی را با آرامش را به پایان برسانیم. عصبی نشدن بازیکنان برای ما مهم بود که کارشان را به خوبی انجام دهند.

فکری افزود: جا دارد به همه عوامل باشگاه خسته نباشید بگویم، چرا که روزهای سختی را می‌گذرانیم. نیاز بود در استارت بازی‌ها برنده از زمین بیرون بیایم. به تک تک بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم که با تمام وجودشان بازی کردند. در نیمه‌های اول و دوم موقعیت‌هایی خلق کردیم و توپ هم به تیر دروازه برخورد کرد. در نیمه اول به خاطر فشاری که روی بچه‌ها بود نتوانستیم به گل دست بیابیم، اما نیمه دوم بازی روانی را ارائه کردیم و با دو گل برنده از زمین خارج شویم. این برد می‌تواند خیلی به ما کمک کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید