فکری: سازمان لیگ فصل جدید فوتبالی را در شرایط کرونا برگزار کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در مورد فصل آینده گفت: باید نشستی را با مدیریت باشگاه داشته باشیم و برنامه آنها را بررسی کنم و برنامه خودم را هم ارائه دهم. اگر مشکل خاصی نبود در خدمت نساجی خواهم بود.

محمود فکری در مورد شهر خودرو اظهار کرد: تیم بسیار خوبی است و بازیکنان توانمندی دارد. فکر می‌کردم آنها شانس گرفتن سهمیه نداشتند، اما متوجه شدم روی کاغذ داشتند.

فکری ادامه داد: تمام تلاش شان را کردند و فشار زیادی روی دروازه ما گذاشتند. بختیاری زاده هم مربی جوانی است و ایده‌‌‌های جدیدی دارد. باید از مدیرانی که فرصت را به مدیران جوان می‌دهند، تشکر کنیم.

او پس از تساوی بدون گل مقابل شهر خودرو اظهار داشت: باید از سازمان لیگ تشکر کنیم که یک فصل جدید فوتبالی را در شرایط کرونا برگزار کرد و تمام سعی خود را کردند که یک لیگ منظم را داشته باشیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران خاطرنشان کرد: از تیم‌های داوری، رسانه‌ها و هواداران هم تشکر می‌کنم. شاید داوران یک جاهایی اشتباه داشتند، اما در مجموع قضاوت‌های‌‌‌های خوبی را شاهد بودیم.

فکری در مورد اینکه حمله آنچنانی نداشتید و آیا بیشتر به فکر گل نخوردن بودید یا خیر، عنوان کرد: ۱۰ بازی گذشته ما مقابل تیم‌هایی بود که یا مدعی قهرمانی بودند یا مدعی کسب سهمیه. در همین بازی اگر تعویض‌‌‌های شهر خودرو را ببینیم، یکی از یکی بهتر بود.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران یادآورشد: در سوی مقابل ما بازیکنی داشتیم که در هیچ لیگی بازی نکرده بود و همین موضوع خود به خود کیفیت کار را پایین می‌آید.

فکری در مورد بازی گفت: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام توان بازی کردند. در بازی امروز ۱۰ بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم و از نفراتی را داشتیم که در هیچ لیگ حتی لیگ سه هم بازی نکرده بودند. نتیجه گرفتن با این بازیکنان خیلی مهم است

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید