فکری: زمین چمن ورزشگاه وطنی استاندارد نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود فکری سرمربی تیم فوتبال نساجی در خصوص اضافه شدن مصدومان این تیم عنوان کرد: آخرین مصدومی‌که دادیم مجتبی ممشلی بوده که به دیگر بازیکنان مصدوم ما اضافه شد.

محمود فکری در این باره اظهار کرد: ان‌شاالله بازیکنان جایگزین وی بازی خوبی انجام بدهند و جای خالی او را پر کنند. در این دیدار عرفان معصومی‌را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم.

فکری در خصوص وضعیت زمین چمن ورزشگاه وطنی و همچنین قول مساعد استاندار مازندران برای تعویض چمن این مجموعه و اظهار نظر لوکا بوناچیچ که مدعی شده چمن مصنوعی برتری تیم نساجی در بازی‌ها است تصریح کرد: از مسئولان استانی و کشوری تشکر می‌کنم که بودجه تعویض چمن را در نظر گرفتند و امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق بیفتد.

سرمربی تیم فوتبال نساجی خاطرنشان کرد: البته مهم حفظ و نگهداری چمن است و امیدوارم این اتفاق هم رخ بدهد. چمن منصوعی اگر استاندارد باشد خوب است ولی این چمن مصنوعی قائمشهر کیفیت خوبی نداشت.

او با اشاره به اینکه چه میهمان‌ها و چه تیم ما زیاد دل خوشی از این چمن نداریم و این نمی‌تواند نقطه قوت ما باشد، ادامه داد: بازیکنان ما هم از این زمین راضی نیستند و به همین دلیل تمام تلاشمان را می‌کنیم به خاطر میزبان بودن امتیاز کامل را بگیریم و گرنه خودمان از این چمن راضی نیستیم.

وی همچنین درخصوص بازی با ذوب‌آهن اظهار داشت: این دیدار آخرین بازی لیگ ما در قائمشهر است، ای کاش که می‌توانستیم از حضور طرفداران پرشور نساجی بازی را انجام یم‌دادیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی با شاره به اینکه این بازی مثل بازی‌های قبل است و ما وجود تماشاگران را حس می‌کنیم، یادآورشد: امیدوارم بازیکنان ما با تمام وجود به میدان بروند و آخرین دیدارمان در قائمشهر را با نتیجه خوب به پایان برسانیم.

فکری تصریح کرد: ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است و شاید به هر دلیلی امسال نتایج خوبی نگرفته اما در مجموع این تیم بسیار خوب است. امیدوارم بتوانیم از بازی امروز با برد از زمین خارج شویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید