فکری: حق هر تیمی‌است که در یک فضای جوانمردانه فوتبال بازی کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمود فکری سرمربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به جنجال بزرگ به وجود آمده بعد از بازی با فولاد گفت: من نمی‌توانم در حریم شخصی خودم امنیت داشته باشم؟ تو منطقه فنی من باید نامحرم باشد؟ این مسائل فقط در فوتبال ما است. کسانی که باعث و بانی این آبرو ریزی شدند را نمی‌بخشم و واگذار آن‌ها به خدا. من را همه می‌شناسند و فضایی که به وجود آمد مناسب نبود.

محمود فکری افزود: از مردم ورزش دوست ایران که این الفاظ را از من شنیدند عذرخواهی می‌کنم؛ البته نه از کسانی که باعث این اتفاق بودند. از آن‌ها هیچ عذرخواهی نمی‌کنم چون باعث و بانی خودشان بودند. آبرو بندگان پیش خدا خیلی عزیز است و خود خدا آن را حفظ می‌کند و مطمئن باشید این افراد به بدترین وضع جواب می‌دهند و آبروی آن‌ها می‌رود.

وی ادامه داد: وقتی برای مراسم آقای پورحیدری به بهشت زهرا رفتم و خیلی از بزرگان را دیدم که در آن قطعه دفن شده‌اند، به این نتیجه رسیدم که ما می‌خواهیم چه چیزی را به دست آوریم؟ می‌خواهیم آبروی فکری را ببریم که چه بشود. می‌خواهیم جام قهرمانی ببریم که چه بشود؟ من محمود فکری مگر کم جام دیده‌ام؟ من مگه کم برد و باخت آورده‌ام؟

فکری تصریح کرد: آنقدر فوتبال ارزش دارد که برای یک برد بخواهیم‌ هر کاری انجام دهیم؟ در این یک هفته من، خانواده‌ام و دوستانم سرمان به خاطر آن‌ الفاظ بالا نیاوردیم. ولی چرا باید این فضا را به وجود آوریم که آبرو ببریم؟ مگر در فوتبال فقط قرآن و دعای کمیل خوانده می‌شود؟ خیلی از این دوستان ما زبان انگلیسی خوبی دارند و می‌توانند بگویند آیا فقط در فوتبال ایران چنین الفاظی رد و بدل می‌شود؟

او گفت: حق هر تیمی‌است که در یک فضای جوانمردانه فوتبال بازی کند. من، بازیکنان و کادرم این حق را داریم در فضای سالم کار کنیم. فوتبال یک بازی جوانمردانه است و من در درجه اول از داور چهارم و ناظر بازی گله دارم که نباید این فرصت را به حریف بدهند که بخواهند از دقیقه یک تحریک و فحاشی کند و حالا ما جواب آن را بدهیم که فیلم بگیرند.

فکری یادآورشد: اگر کسی قرار باشد حرکت ناجوانمردانه انجام دهد، داور باید با آن برخورد کند که ما متاسفانه چنین چیزی رخ نداد. از دقیقه یک بازی به داور چهارم و آقای خلیفه سلطان تذکر دادم که نیمکت حریف مسموم است. هر تیمی‌که برابر فولاد قرار می‌گیرد، به دنبال کنترل جو روانی نیمکت این تیم است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید