فولاد خوزستان بیشترین ضرر را از کرونا برد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرزاد جعفری مدافع راست تیم فوتبال فولاد خوزستان درباره ادامه مسابقات گفت: همه ما از این دوری ناراحتیم اما نباید سلامتی جامعه را فدای فوتبال کنیم.

فرزاد جعفری با اشاره به اینکه باید یک فکر اساسی بکنند و راه‌ حلی انتخاب کنند که هیچ تیمی‌ضرر نکند، اظهارکرد: من فکر می‌کنم بیشترین ضرر را تیم ما کرده، ما با حضور بازیکنانی که در نیم فصل اضافه شدند در بهترین فرم بودیم و فکر می‌کنم می‌توانستیم سه برد متوالی را بیش‌تر کنیم.

مدافع راست تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به اینکه اعتقاد من این است اگر این مسائل وجود نداشت و بازی‌ها طبق برنامه انجام می‌شد اکنون ما جز سه تیم بالای جدول بودیم، تصریح کرد: سلامت جامعه در اولویت است و امیدوارم هرچه زودتر شر ویروس کرونا از جهان برود تا در آرامش به مسابقات بپردازیم.

وی درباره وضعیت این روزهای خودش در قرنطینه گفت: راستش تمام زندگی ما فوتبال است و اینکه یک ماه است نه فوتبال دیده‌ایم و نه می‌توانیم بازی کنیم عذاب‌آور است، به هر حال اتفاقی است که جهان را درگیر کرده است.

مدافع راست تیم فوتبال فولاد خوزستان با اشاره به اینکه کادرفنی تمرینات روزانه بازیکنان را چک می‌کند و آن‌را زیر نظر دارد تا از نظر بدنی عقب نیفتیم، افزود: ما هم تمریناتمان را در خانه انجام می‌دهیم، برنامه تمرینی را کادرفنی می‌دهد و مدام گزارش انجام را از بازیکنان می‌گیرند.

وی یادآورشد: نباید همه چیز را فقط فدای جام و قهرمانی کرد این بلای خانمان سوز دامن همه را گرفته و باید با رعایت و عدم برگزاری مسابقات نسبت به ریشه کن کردن آن تلاش کنیم.

جعفری مدافع فولاد خوزستان در پایان صحبت هایش خطاب به کسانی که موافق برگزاری مسابقات هستند گفت: در هر مسابقه فوتبال نزدیک به ۲۰۰ نفر عامل به طور مستقیم و ۳۰۰ نفر به‌طور تقریبی غیر مستقیم به مانند مسئولان هتل، فرودگاه، راننده و … درگیر می‌شوند، آیا ضمانتی وجود دارد که هیچ مشکلی به وجود نیاید؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید