فولاد خوزستان از سد بلند گل گهر گذشت

تیم گل‌گهر و فولاد خوزستان برگزار کننده آخرین مسابقه هفته دهم لیگ برتر در سیرجان بودند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود فولاد خوزستان به پایان رسید.تیم گل‌گهرسیرجان که در نیمه اول 10 نفره شد در نیمه دوم بازی سراسر هجومی را ارایه کرد تا بلکه بتواند از اولین شکست فصل خود جلوگیری کند که موفق به انجام این کار نشد.

گل گهر 19 امتیازی و در رده سوم جدول باقی ماند و فولاد 16 امتیازی هفتم جدول است. برد فولاد رقابت در جمع مدعیان و بالانشینان جدول را داغ کرد. فاصله تیم استقلال صدرنشین با پرسپولیس رده پنجمی را فقط یک امتیاز کرد. در حال حاضر  دو تیم استقلال و آلومینیوم اراک بدون باخت در لیگ برتر بیست و یکم حضور دارند که با 20 امتیاز در صدر جدول هستند.

در دقیقه 21 به دلیل اعلام پنالتی به سود فولاد و اخراج بازیکن گل‌گهر حدود 8 دقیقه متوقف بود و بازیکنان و مربیان گل‌گهر به شدت به تصمیم داور معترض بودند. داور برای نیمه اول این مسابقه 6 دقیقه وقت تلف شده محاسبه کرد تا نیمه اول بازی 51 دقیقه طول بکشد. دروقت‌های تلف شده نیز بارها نیمکت نشینان گل‌گهر به داور اعتراض کردند که در نهایت داور به امیر قلعه‌نویی کارت زرد نشان داد.

داور: حمید حاج ملک

کمک داوران:  قهرمان نجفی – فرزاد بهرامی

کارت زرد: امیر قلعه‌نویی( سرمربی گل‌گهر) مهران درخشان مهر، محمد قاسمی نژاد، محمد آبشک ( فولاد خوزستان)

کارت قرمز: امین پورعلی( دقیقه 22) از گل‌گهر

گل:  پریرا( دقیقه 29- پنالتی) برای فولاد

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید