فنونی‌زاده: بازیکنان در طول بازی‌ خیلی به داور اعتراض می‌کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مرتضی فنونی‌زاده بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص دربی حذفی گفت: من به شخصه دوست داشتم دربی حذفی در فینال برگزار می‌شد. دربی همیشه در هر وضعیتی حساسیت خاص خودش را خواهد داشت. بازیکنان این بازی را طور دیگری به آن نگاه می‌کنند.

مرتضی فنونی‌زاده اظهار کرد: سرخپوشان هم متفاوت از سایر مسابقاتی که در لیگ انجام دادند مقابل استقلال قرار خواهند گرفت. شاگردان گل‌محمدی اگر با انگیزه‌ای که تا قبل از مسجل شدن قهرمانی‌شان بازی کردند، مقابل استقلال ظاهر شوند شانس پیروزی آنها در دربی ۶۰ به ۴۰ است.

فنونی‌زاده ادامه داد: در پاسخ به این سوال که آیا نفرات جوان تیم نمی‌توانند جایگزین بازیکنان بی‌انگیزه شوند؟ تصریح کرد: گل‌محمدی همانطور که می‌خواهد نفرات اصلی را در شرایط بازی نگه دارد، باید به تناوب از جوانان هم استفاده کند تا آنها محک جدی بخورند.

وی یادآورشد: هیچ اشکالی نداشت که مقابل گل‌گهر از ابتدا سعید حسین‌پور بازی می‌کرد و کمال کامیابی‌نیا یا احمد نوراللهی استراحت می‌کردند. با این کار بازیکنان نیمکت‌نشین هم آمادگی نسبی‌شان حفظ می‌شود و در مواقع لزوم می‌توانند کمک حال تیم باشند.

او در خصوص بازی پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: بی‌انگیزگی تاثیر زیادی روی بازی شاگردان گل‌محمدی گذاشته است. با توجه به اینکه سرخپوشان ۴ هفته زودتر قهرمانی‌شان را مسجل کردند در بازی‌ها بی‌تفاوت ظاهر می‌شوند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از صحبت بیش از اندازه بازیکنان با داور خاطرنشان کرد: بازیکنان در طول بازی‌ خیلی به داور اعتراض می‌کنند در صورتی که در حضور سیدجلال حسینی نباید چنین کاری را انجام دهند.

فنونی‌زاده در پایان خاطرنشان کرد: کاپیتان پرسپولیس خودش در تمام صحنه‌ها حضور دارد و می‌تواند با داور صحبت کند. اگر بازیکنان ایرانی چنین رفتارهایی را در بازی‌های آسیایی انجام دهند، دیگر داوران خارجی با آنها مماشات نمی‌کنند و بلافاصله کارت زرد یا قرمز را خواهند گرفت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید