فنونی‌زاده: استقلال برای مرگ و زندگی در لیگ بازی می‌کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مرتضی فنونی‌زاده بازیکن پیشین پرسپولیس درباره دربی حذفی گفت: استقلال الان برای مرگ و زندگی در لیگ بازی می‌کند. این مساله باعث می‌شود بازی آنها به چشم بیاید و بگویند برای دربی شرایط بهتری نسبت به پرسپولیس دارد ولی بر عکس این درست است.

مرتضی فنونی‌زاده اظهار کرد: این که هواداران نگران مساله داور هستند، نگرانی به جایی است. هیچ کس نمی‌تواند بگوید جو سازی است. بالاخره سابقه دربی‌ها وجود دارد. بازی‌های فعلی را هم می‌بینیم. البته من عقیده دارم داوران خوبی داریم ولی به هر حال اشتباهاتی هم داشته‌اند.

فنونی‌زاده خاطرنشان کرد:با تمام این اوصاف با قاطعیت می‌گویم، پرسپولیس تیم بهتری است. ۶، ۷ نفر از این تیم، ۴، ۵ سال است با هم بازی می‌کنند. سایرین هم تجربه زیادی از بازی کنار هم دارند. من می‌گویم سرنوشت این بازی را پرسپولیس رقم می‌زند.

وی درباره شرایط پرسپولیس نیز ابراز کرد: پرسپولیس فقط کمی‌تمرکزش کم شده است ولی به طور قطع شرایط خود را برای دربی تغییر می‌دهد. البته باید به قدری بهتر باشد که اگر حوادث غیر مترقبه روی داد هم، برتری خود را به حریف تحمیل کند.

او در این باره ادامه داد: در نیمه اول هر دو بازی برابر ذوب آهن و گل گهر سیرجان تیمی‌را در زمین دیدیم که مثل پرسپولیس رفتار نمی‌کرد، اما برای نیمه دوم هر دو بازی به ویژه نیمه دوم بازی با گل گهر شاهد بازی خوبی بودیم و معلوم شد، این اتفاق می‌تواند برای هر دو نیمه دیدار با استقلال در جام حذفی روی دهد.

بازیکن پیشین پرسپولیس خاطرنشان کرد: بعضی بازیکنان پرسپولیس هم باید بیشتر حواس خودشان را جمع کنند. اخراج کامیابی‌نیا تصمیم سختگیرانه از سوی داوربود. برای موارد مشابه این از سایر تیم‌ها اما او هم نباید بی گدار به آب بزند.

فنونی‌زاده گفت: فرض کنیم که به عنوان مثال در بازی با التعاون در لیگ قهرمانان، داور سختگیری کند یا صحنه را خوب نبیند، او باید احتیاط بیشتری به خرج بدهد. شجاع هم همین طور! او بیرون زمین واقعا خیلی آقا است. از نظر فنی هم جای بحث ندارد اما باید در داخل زمین کنترل بیشتر روی خودش داشته باشد. عدم رعایت همین مساله باعث شد تا از تیم ملی عقب بیفتد. از نظر فنی لایق‌ترین بازیکن برای بازی در خط دفاع تیم ملی است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید