فنونی‌زاده: استقلال باید در فاز تهاجمی‌تمرینات بیشتری را انجام دهد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- مهدی فنونی‌زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تیم فوتبال استقلال باید در فاز تهاجمی‌تمرینات بیشتری را انجام دهد تا بتواند بیشتر صاحب موقعیت گل شود. این تیم مهاجمان خوب و با کیفیتی در اختیار دارد که در صورت فراهم شدن فرصت می‌توانند استفاده لازم را ببرند.

مهدی فنونی‌زاده همچنین ابراز کرد: در حالی که تنها چهار هفته از لیگ برتر گذشته باید از «محمود فکری» حمایت کرد و به او فرصت داد تا بتواند با تمرکز بیشتری برنامه‌های خود را در استقلال پیاده کند.تساوی در دیدار مقابل پیکان برای استقلال خوب نیست و هواداران انتظار داشتند این تیم برنده از زمین خارج شود.پیکان با «مهدی تارتار» به یک بازی بسته و دفاعی روی آورده بود و در طول دقایق این مسابقه با اکثر نفرات خود دفاع می‌کرد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: یکی از ایراداتی که در استقلال دیده می‌شود نبود یک بازیکن طراح و خلاق در خط هافبک است و باید «محمود فکری» هر چه زودتر این مشکل را برطرف کند.به طور حتم استقلال به هماهنگی بیشتر نیاز دارد و اگر این هماهنگی تاکتیکی شکل بگیرد شرایط بهتری در ادامه فصل برای آبی‌پوشان رقم خواهد خورد.

فنونی‌زاده تاکید کرد: در حالی که تنها چهار هفته از لیگ برتر پشت سر گذاشته شده باید از «محمود فکری» حمایت کرد و به او فرصت داد تا بتواند با تمرکز بیشتری برنامه‌های خود را در استقلال پیاده کند. او به خوبی از نقاط ضعف و قوت آبی‌پوشان با خبر است و می‌کوشد در تمرینات آنها را برطرف و تقویت کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید