فنایی: مگر می‌شود وزیر بخواهد پرسپولیس قهرمان شود؟

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- داود فنایی مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال پرسپولیس درباره سرنوشت این فصل لیگ گفت: ما هم مثل کشورهای دیگر با کرونا مبارزه می‌کنیم پس هر تصمیمی‌که فیفا گرفت را اجرایی می‌کنیم.

داود فنایی با بیان اینکه در این شرایط نمی‌شود تمرین درست کرد و حالا شنیدم که بعضی تیم‌ها در خفا تمرین می‌کنند، اگر این‌طور است چرا کمیته انضباطی ورود نمی‌کند نمی‌دانم چطور بعضی‌ها به راحتی قانون را نقض می‌کنند.

فنایی با تاکید بر اینکه اگر مشکلی است برای همه یکسان این و باید یه راه حل یکسان پیدا شود نه اینکه بعضی‌ها در این شرایط مخفیانه تمرین کنند، اگر جان مردم برایشان مهم نیست حداقل به جان خانواده هایشان رحم کنند.

وی درپاسخ به اینکه آیا باید از الان پرسپولیس را قهرمان این فصل نامید؟ ابراز کرد: هرکسی این نظر را دارد که قهرمانی ما مسجل شده چیزی از فوتبال نمی‌دانند. به‌خصوص اکنون که ما ۵۰ روز است تمرین نکرده‌ایم.

مربی دروازه‌بانان تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه ۹ بازی و ۲۷ امتیاز مانده و قهرمانی ما هم مسجل نیست، یادآورشد: مثل قبل بازی به بازی پیش می‌رویم.

وی درخصوص رای کمیته انضباطی در خصوص بازی سپاهان و پرسپولیس خاطرنشان کرد: آقایان به زمین نیامدند تا با پرسپولیس بازی کنند حالا حرف الکی می‌زنند! مگر می‌شود وزیر بخواهد پرسپولیس قهرمان شود؟ ما وارد حاشیه‌سازی آقایان نمی‌شویم و راه خودمان را می‌رویم.

فنایی افزود: فکر می‌کنم کل ایران آقایان را شناختند. آقایان ترسیدند به زمین بیایند بعد در تلویزیون قسم جان خودشان و فرزندشان را می‌خورند! حق به حقدار رسید همه باید قوانین را رعایت کنند و اگر تخلف کردند جریمه بشوند فکر می‌کنم رفتار ما در روز بازی کاملا حرفه‌ای بود.

وی در پاسخ به این سوال که اگر پرسپولیس قهرمان آسیا شود آیا حاضر است ریش و موهایش را بزند، گفت: من حاضرم پرسپولیس قهرمان شود، بگو ریش هایت را بزن یا اصلا برو پشت بام خودت را پرت کن! هرکاری که بگویید می‌کنم!

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید