فنایی: ما برای تمرین‌ها هم تست کرونا می‌دهیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- داود فنایی مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در پاسخ به اینکه مخالفان پرسپولیس می‌گویند چون این تیم دولتی است و پول دارد مدام حتی برای تمرین‌ها تست کرونا می‌دهد، گفت: این هم از حرف‌های خنده داری است که می‌شنویم.

داود فنایی اظهارکرد: ما اگر پروتکل‌ها را رعایت می‌کنیم یا مسائل دیگر را رعایت می‌کنیم به خاطر خودمان است. شاید باورتان نشود اما برای خرید برخی موارد بهداشتی پیروانی از جیبش هزینه می‌کند تا تیم سلامت باشد.

فنایی ادامه داد: این یعنی در پرسپولیس همه دل می‌سوزانند و کارها را با جان و دل انجام می‌دهند. همین پروازی که ما به سمت تبریز داشتیم را ببینید، با اینکه پرواز یک ساعت و نیم طول کشید اما همه راضی بودیم چون به صورت کاملا ایزوله سفر کردیم و این به خاطر زحمات پیروانی است.

وی ابراز کرد: الان سوال من این است که مگر استقلال تیم وزارت ورزش نیست؟ یا سپاهان مگر از سمت کارخانه فولاد حمایت نمی‌شود؟ وقتی چیزی ندارند بگویند این حرف‌ها را می‌زنند. در حالی که ما قبلاً گفتیم حرفمان را در زمین می‌زنیم و این کار را هم انجام می‌دهیم.

فنایی تصریح کرد: واقعا باید از افشین پیروانی تشکر کنم که انقدر به فکر تیم است. روز گذشته که ماموران ایفمارک به تمرین ما آمده بودند باور نمی‌کردند که همه عوامل تیم از مسوولان ورزشگاه تا بقیه تست کرونا بدهند و می‌گفتند همچین چیزی ندیدند. بازهم از پیروانی تشکر می‌کنم که هوای همه را دارد.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در بخش دیگری از سخنانش در پاسخ به اینکه علیرضا بیرانوند بالاخره به بلژیک رسید، در مورد او چه صحبتی داری؟ خاطرنشان کرد: واقعا دوست داشتم بیرانوند در ادامه فصل هم باشد تمرین کردن با این فوتبالیست لذت بسیاری داشت اما شرایط طوری شد که رفت. من اول به خاطر خودش خوشحالم که فصل جدیدی از زندگی را شروع کرده و قرار است در اروپا زندگی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید